left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

buna-seara

Cu ajutorul paginii Aiudului cred ca multi au reusit sa isi gaseasca prietenii. Acum e momentul sa discutam impreuna aici.

buna-seara

Mesajde botica daniel » Vin Dec 17, 2004 1:54 am

N-am mai intrat de mult timp pe acest site si am cam ramas in urma cu raspunsurile.Dar, daca din intimplare am revenit la acest anunt pe care l-am scris de foarte mult timp...sincer sa fiu am si uitat de el, dar multumesc moderatorului acestui site pentru bunavointa de care a dat dovada ,permitandu-mi sa postezi acest anunt.
D-nei Roxana ii adresez acest mesaj........Daca d-voastra cunoaste-ti pe cineva care sa cunoasca mai bine ca mine ISTORIA BALETULUI atat teorie cat si practica, incepind de la elemente coregrafice din sec 6 I.CH si terminand in contemporan cu genul contemporan LINDA SCHLENARIDOVA .si ca sa nu credeti ca vreau sa par rau....CRED ca anul viitor d-nul Ioan Hadarig, directorul Centrului Cultural ;Liviu Rebreanu' Aiud va scoate postul de coregraf al Ansamblului Strassburg la concurs.Daca d-voastra aveti pregatirea necesara ,atunci va recomand sa veniti sa-l preluati.

Cu stima si respect!
dan
botica daniel
Membru Junior
Membru Junior

Înapoi la Aiudeni de peste tot