left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

emotii

Cu ajutorul paginii Aiudului cred ca multi au reusit sa isi gaseasca prietenii. Acum e momentul sa discutam impreuna aici.

Mesajde dancor » Dum Feb 16, 2003 12:00 am

iarasi esti conciliant . cum de fapt am mai observat si alta data .. eu zic ca nu e bine sa le gasim noi scuze .. sa le caute ei si sa le afiseze la masa discutiilor - cred ca ai obsrvat dar saptamina aceasta nici eu nu am iesit de loc la interval pentru simplul motiv ca la Iasi se desfasoara un mare tirg de ambient constructii CAMEX 2003, firma care o consiliez are un stand mare si sunt tot timpul acolo ,iar cind vin acasa sunt terminat ...
Azi insa mi-am propus sa parcurg din nou tot "traseul" forumului .. deci .. cum a zis Stefan cel Mare ... PI CAI OSTENII MEI !
dancor
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde sabu » Lun Feb 17, 2003 7:43 pm

;) si eu picai :)
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde dancor » Vin Feb 21, 2003 3:28 am

:idea: unde picai SABU ?
dancor
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde sabu » Vin Mar 07, 2003 1:11 am

era un banc cu stefan cel mare ... :D
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde dancor » Vin Mar 07, 2003 11:25 pm

D..... :evil:
A..... :twisted:
N..... 8)
C.... :cry:
O.... :idea:
R.... :arrow:
dancor
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde dancor » Sâm Iul 03, 2004 5:43 pm

- recitim pasajele discutiilor din aceasta pagini si ajung la concluzia ca, chiar sunt interesante - la modul general vorbind, iar la modul individual unele chiar te zgandaresc prin amintirile ce li te creiaza - deci - vorbim despre emotii - ce emotii mai aveti dvs. - robilix, artyfact, stefania, ioan.. sa-i citez doar pe cativa din cei mai "activi' participanti la trafic.
- Personal cea mai mare emotie a mea din aceasta perioada a fost faptul ca am traversat un examen de BAC ( bine-nteles ca prin intermediul mostenitoarei ) - dupa toate aparentele se pare ca rezultatele vor fi oarecum satisfacatoare, tinand cont ca a inceput la cele doua probe orale cu cate un 10 ( la lb.romana si lb.engleza ) , restul vom vedea luni ! , deci nu pot spune ca nu sunt emotii, desi vorba romanului .. " ce naste din pisica soareci mananca " , adica " aschia nu sare departe de trunchi " ..
dancor
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde dancor » Mie Oct 20, 2004 11:17 pm

... CHIAR NU MAI AVETI EMOTII ... stimati aiudeni de pretutindeni ?
- emotii pentru ceva ceea ce s-a intamplat in viata dvs.!
- ceva la care va ganditi cu placere si face sa va treaca fiorii !
- ceva la care va gandit sa face-ti si aveti ... emotii ..
.......etc. :arrow: etc. :arrow:
dancor
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde andreea17 » Joi Mai 04, 2006 8:30 pm

Vad ca nu prea multi aiudeni au raspuns acestui subiect si e pacat...cea mai veche amintire a mea din Aiud este vechiul cinematograf( care acum nu mai este). Imi amintesc ca am fost acolo cu parintii mei si cu fratele meu, am vazut filmul "Singur Acasa", mi-a placut mult de tot pt. ca eram asa de mica, scaunele erau ca o canapea pt. mine.Atunci am fost intr-un cinematograf pentru prima data.
Mai am multe amintiri, cand ma jucam afara pe strada in Feleud cu prietenii mei pana seara tarziu, imi amintesc cum Mama striga dupa mine si fratele meu in fiecare zi, sa mancam, pt. ca altfel noi am fi stat afara toata ziua, fara mancare :))
Chiar ca mi-e dor de zilele alea, chiar dak stiu ca acum am crescut si nu voi mai face toate nazdravaniile care le faceam.
Knowing how we die, we know how we live!
andreea17
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Sk8erRoby » Lun Sep 11, 2006 8:47 pm

Parerea mea e ca studentzii stiu poate cel mai bine ce inseamna termenul EMOTZIE :lol: ,toti avem emotzii la fiecare examen...si cum sunt foarte multzi studentzi plecatzi la facultatzi in:Cluj, Alba, Sibiu, Timisoara,etc. duc ceva emotii cu ei..dar o parte raman acasa cum zicea si D-l Dancor ( le raman parintiilor) :lol: Bafta la ex...(studentilor) :wink: ...imediat incepe scoala :(
just a sweet revelation...
Sk8erRoby
Membru Junior
Membru Junior

Anterior

Înapoi la Aiudeni de peste tot