left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Galeria foto...

Cu ajutorul paginii Aiudului cred ca multi au reusit sa isi gaseasca prietenii. Acum e momentul sa discutam impreuna aici.

Galeria foto...

Mesajde EnGeL13 » Sâm Feb 21, 2004 3:22 pm

Saltare voua celor care ati realizat siteul aiudonline... :D respect...am si eu o mica doleanta...Sunt plecata de ceva vreme din Aiud si cum era si normal am cautat poze cu Micro III ,cartierul in care am locuit...am deschis galeria foto...cartiere...si la micro III e pozata doar partea cu bulevardul si cateva zone din imprejurimi...si ma gandeam oare de ce partea de Axente Sever de langa biserica blocurile de pe deal....parculetul...nu sunt pozate.. :( ..va inteleg ca nu puteti poza fiecare bluc in parte...dar din aceasta zona nu e chiar nici o poza :( ...Credeti ca se poate face ceva? :?:
Si ar mai fi inca o chestie...pentru noi...cei care suntem departe de orasul Aiud...conteaza foarte mult galeria foto...credeti ca ar putea sa apara ceva poze mai noi? :wink:
Singura prietenie de pret este cea care s-a nascut fara motiv. - Arthur van Schendel
EnGeL13
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde arty fact » Dum Feb 22, 2004 11:19 am

Engel, Robi cred ca a surprins Aiudul sub toate aspectele (mai toate) posibile si stim ca nu e un oras care se dezvolta prea rapid.Acum, mi se pare ca exista o sectiune in care poti trimite si tu poze cu Aiudul (vechi) daca ai.Sau, poti trimite poze cu tine si locurile unde te afli acum, evenimente la care participi. Astfel pot sa-si extinda "orizonturile" si aiudenii de acasa.Daca eu as fi ramas acasa, cu siguranta as fi vrut sa vad imagini din lumea exterioara "casei".
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde robilix » Dum Feb 22, 2004 6:59 pm

salutare

da, este greu sa fotografiezi chiar toate zonele din Aiud .... iar la cartiere este si mai greu.

o sa fac mai multe poze, insa astept primavara/vara ... in aceasta perioada e greu sa faci poze, am incercat si azi ... dar totul e noroi, praf, gri inchis, sters, fara chef ... e asha o stare inchisa ... era putina zapada pe jos, era noroi, ploua ...

asteptam asadar vremuri mai bune ;)
Designers are meant to be loved, not to be understood.
- Fabien Barral -
robilix
Administrator AiudOnline
Administrator AiudOnline

Mesajde EnGeL13 » Lun Feb 23, 2004 1:04 am

mda...arty fact...insa eu fiind plecata de ceva vreme din Aiud...astept cu nerabdare cat mai multe poze noi...daca nu e cu suparare...si nu pot sa cred ca tu nu iti doresti acelasi lucru...fiind plecata...

P.S. ID-ul meu este EnGeL13... :)
Singura prietenie de pret este cea care s-a nascut fara motiv. - Arthur van Schendel
EnGeL13
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde EnGeL13 » Lun Feb 23, 2004 1:09 am

Ok...robilix...mersi mult...oricum...sunt poze frumoase...parti ale Aiudului care le privesc zi de zi...daca as sti sa fac si eu un site probabil ca as face unul dedicat oamenilor ca tine...oamenilor care le pasa...chiar daca Aiudul e un mic orasel care nu se dezvolta prea rapid...citand-o pe arty fact...mersi inca odata robilix si tine-o tot asa...
EnGeL13
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde arty fact » Lun Feb 23, 2004 7:49 pm

Cum spunea si Robi, imi ajunge zapada si noroiul de aici (Finlanda) si nu tin neaparat sa vad poze dezavantajoase estetic Aiudului. Imi este dor de casa, iar amintirile cele mai pretioase le am in suflet. :-) Sper sa ajung la primavara acasa.
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde dancor » Sâm Iul 03, 2004 2:41 pm

Arty fact constat in ultimul mesaj al acestei pagini o alta unda de tristete si de pesimism, de unde stau si ma intreb ... oare "fiordurile' Finlandei nu sunt un element distructiv pentru sensibilitatea t-a sufleteasca, oare ceea ce stii tu sa faci , si faci acolo, nu ai putea sa faci si la noi, sau mai bine zis in patria ta ! Ce parere au toti cei care sunt plecati - hai ca inainte de 89 era o justificare masiva, dar acum ... stai vre-o 2-3 ani, strangi ceva la cont , ceva experienta , si te intorci pe meleagurile natale - acum si intr-un viitor nu foarte indepartat , numai cine nu vrea nu va gasi de munca, si nu oricum ci la nivele de retributii care sa te faca sa te simti bine si aici, oricum mai bine decat pe meleaguri straine - ce parere aveti ... astept provincia - capitala si-a spus cuvantul !
dancor
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde robilix » Vin Mar 10, 2006 10:18 am

Fărsang sărbătorit la grădiniţă 28 feb. 2006

http://www.aiudonline.ro/gallery/thumbn ... ?album=269
- Fabien Barral -
robilix
Administrator AiudOnline
Administrator AiudOnline

Mesajde robilix » Mar Mar 13, 2007 9:31 am

Galeria foto s-a divizat acum in "Galeria foto" si in "Galeria culturala"

gasit toate acestea sub meniul "foto/video"
- Fabien Barral -
robilix
Administrator AiudOnline
Administrator AiudOnline

Înapoi la Aiudeni de peste tot