left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

caut casa sau aparatament

Vrei sa vinzi ceva? ... cauti sa cumperi ceva? ... vrei sa te angajezi?

caut casa sau aparatament

Mesajde andyc76 » Dum Iun 17, 2007 11:47 am

urgent!!!caut chirie in aiud la casa ,in stare buna,2-3 camere ,baie,bucatarie ,curte sau apartament cu 2-3 camere bine intretinuta si daca se poate mobilata si utilata.
contact la nr de tel:0741086498
andyc76
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde Horvath » Lun Iul 02, 2007 12:19 pm

si eu caut garsoniera sau chiar apartament de inchiriat, daca ai mai multe oferte atunci 0721285912.
ich weis, was zuviel ist, das ist zuviel.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Rami » Mar Iul 03, 2007 11:18 pm

ce preturi se practica in aiud la inchirieri apartamente/garsoniere ?
orizont.designrevolution.ro
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde Horvath » Mie Iul 04, 2007 10:58 am

Un apartament cu doua camere mobilat si cu centrala termica in jur de 70 - 80 Euro.
O garsoniera tot asa cu dotari (mobila+incalzire) in jur de 40 - 50 Euro.
Mai sunt care nu au nimic, adica garsoniera cu parchetul distrus unflat si o baie in care trebuie sa fugi si cereau 45 de Euro.
Mai sunt unii care au intradevar dotari cum trebuie cu aragaz si baia facuta, bucataria super si cer 100 Euro.
Acum depinde si de client si de cel care ofera, eu am gasit si garsoniera si apartament, dar fara nimica inauntru si pret cer ca si cei care au ceva, preturile fata de salariile din aiud sunt acceptabile, preturile apartamentelor la cumparare sunt in unele cazuri exagerate din cauza ca la noi nu se construeste si cererea este mare.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Rami » Mie Iul 04, 2007 7:21 pm

cam cat e un ap. cu 2 camere si cu un living ? in zona dalas finisari la maxim. ? arata superb apartamentul.
orizont.designrevolution.ro
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde Horvath » Joi Iul 05, 2007 8:37 am

Finisari la maxim nu prea exista, deoarece o centrala termica este ceva normal sa fie, faianta si gresie nu este deoarece de exemplu dacu tu ai gresie albastra fi sigur ca va fi spart urasc culoarea albastra.
Lumea doreste apartamentele fara inbunatatiri, sa aiba geamuri termo si centrala si eventual niste modificari, adica holuri marite camere sparte balcoane inchise asa ceva e super.
In zona Dallas un apartament cu 2 camere+living cu bune inbunatatiri ajunge undeva la 37000 - 42000 Euro.
Acuma fiecare cu mofturile lui, eu prefer un teren unde sa construesc o casa, un teren o cumperi la 600 m² undeva la 24000 Euro, o casa sa construesti ajunge undeva la 35000 Euro (depinde cu ce firma si ce casa) total ai cheltuit in jur de 59000 de Euro, ai curte ai garaj si casa cum iti place tie.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

Înapoi la Anunturi (vanzari, cumparari, oferte, cereri ... )