left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Vand tel.mobil MOTOROLA V550 Pret.280 RON

Vrei sa vinzi ceva? ... cauti sa cumperi ceva? ... vrei sa te angajezi?

Vand tel.mobil MOTOROLA V550 Pret.280 RON

Mesajde dody » Vin Iul 01, 2005 11:18 pm

Vand urgent telefon mobil Motorola V550 in stare perfecta,cumparata din magazin,cu certificat de garantie pe inca 8 luni,stare perfecta!!Tel.cu ecran intern color 65000 culori,176X220 pixeli TFT.Ecran extern albastru.Sonerii de apel polifonice si mp3,program pentru mixat sunete de apel,MotoMixer,.Camera foto/video VGA (rezolutie 640X480) super,efecte foto,zoom 4X,MMS,SMS,EMS,WAP,GPRS,transmisie date prin Bluetooth,memorie interna 5,5 Mb,calendar,alarma,jocuri JAVA,chat,filme mpg,gp3,voice recorder,difuzor incorporat,apelare vocala,etc.
Pret.280lei. Bonus:Handsfree original Motorola +incarcator de camera!Informatii la 072-3873877[/b]
Ultima oară modificat de dody pe Dum Ian 08, 2006 2:21 am, modificat 1 dată în total.
dody
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde claudiu » Sâm Iul 02, 2005 6:16 pm

Faptul ca il vinzi cu 5.5 imi pune niste semne de intrebare : Cat ii de bun telefonul sau ce s-a intamplat cu el. Daca imi lasi o perioada de proba de 1 saptamana sa vad cum se comporta telefonul ti-l cumpar eu
"The only thing that ever really frightened me during the war was the U-BOAT peril" -Sir W.Churchill
claudiu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde dody » Dum Iul 03, 2005 9:29 am

Daca ti se pare prea ieftin poti sa dai pe tel. si mai mult.Vreau sa-l vand cat mai repede pt.ca am nevoie de bani,asta-i tot.
dody
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde dody » Dum Iul 03, 2005 6:00 pm

Telefonul este in stare perfecta,bateria tine 4-5 zile,nu-i codat,este totul ok.Poti sa-l incerci inainte de a-l cumpara,dar cu luatul acasa o saptamana nu merge.Daca ma crezi si-l vrei ok,daca nu o sa-l cumpere altul.
dody
Membru Junior
Membru Junior

Înapoi la Anunturi (vanzari, cumparari, oferte, cereri ... )