left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

clubul de turism sportiv Acropolis Aiud

Avetzi un hobby pe care vretzi sa-l impartashitzi cu restul lumii. Aici este locul in care il putetzi face cunoscut

clubul de turism sportiv Acropolis Aiud

Mesajde rise against » Lun Feb 28, 2005 7:57 pm

In Aiud exista un club de turism sportiv care se numeste Acropolis(putini stiu ca exista)
Clubul a fost infintat in 1989.Momentan are aprox 30 de membri activi.
In fiecare vara clubul organizeaza concursuri montane in zona aiudului la care participa cluburi din toata tara.
In anul 1999 clubul a avut rezultate bune luand locul III pe tara.Medalia de aur la orientare turistica.
La ultimul concurs la care a participat clubul, in Cheile Fenesului, a castigat locul I.
Pe viitor,incercam sa ne construim un site si vrem sa cerem si ajutorul lui Robilix daca e dispus sa ne ajute.
Pt cei interesati pot sa ne scrie geppy311@yahoo.com.
Aici este siteul unui club din zlatna cu care ne intelegem f bine http://www.trascaucorp.3x.ro sa va faceti o idee despre ce este vorba.
respect...
the begining of all things to end...
rise against
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde r_angel » Sâm Dec 17, 2005 2:48 pm

stiu putin de el pt ca nu aveti un sediu o sigla pe o cladire un site al vostru, chesti de genu asta.
am si eu prieteni in clubul alasi daca nu erau ei nu stiam
in ceea ce priveste exursiile se nu stie lumea ca se fac.....

banuiesc
oricum cinste lor dar daca ar avea un sediu si un program de lucru si un program de excursii la care sa te inscrii nu ar avea 30 ci probabil dublu sau mult mai multi
traieste-ti viata cat mai placut atat cat esti tanar!!(fa ceva care sa ramana in urma ta).
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde StuntDriver » Mar Ian 03, 2006 2:06 pm

r-angel! sediu exista ..si sigla exista! Langa catedrala Ortodoxa dupa Microdata. Acolo sunt expuse trofeele,medaliile si diplomele!
LOOK CLOSER!!!
HaYaBuSa
StuntDriver
Membru Junior
Membru Junior

Înapoi la Hobby