left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Moda

Avetzi un hobby pe care vretzi sa-l impartashitzi cu restul lumii. Aici este locul in care il putetzi face cunoscut

Mesajde Rami » Joi Dec 18, 2003 3:22 pm

mda...
imi zici te rog cum pot intra in posesia unui parfum de calitate ce care ziceai tu ..?
si .. preturi .. potzi sa imi scrii pe Ramy@ramyrez.net
:D
orizont.designrevolution.ro
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde arty fact » Vin Dec 19, 2003 12:05 am

Pai, prin zona pe la tine nu sunt parfumuri in magazine? Eu zic totusi sa nu te hazardezi la asa ceva. Costa mult (pt un elev). Daca ajungi prin tax free, intorcandu-te acasa in Ro, poti sa gasesti ceva bun de la 30 euro in sus. Esti sigur ca stii ce arome prefera mama ta? O alta greseala ar fi sa iei ceva care nu i se potriveste...
Stefy, tu ce sfat ii dai baiatului? ;-)
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde stefania » Vin Dec 19, 2003 11:09 am

exact cum spunea si Arty, este o adevarata aventura gasirea unui parfum potrivit, nu toti barbatii se privep sa aleaga parfumul potrivit unei femei, indiferent ca este mama, prietena sau sotie. daca ai rasfoit cateva reviste, iti poti face o idee inainte. important este, in primul rand, sa-i cunosti gusturile si dupa aceea sa incerci sa te documentezi putin despre parfumuri. in nici-un caz, daca te vei decide sa-i cumperi unul, sa nu il incerci tu pe piele, este un parfum feminin care nu va mirosi la fel si pe alta piele, daca ai timp, roag-o pe vanzatoare sa-ti dea cateva detalii despre fiecare parfum pe care il ai in "vizor". tinand cont de anumite detalii legate de mama ta, cu putin efort, poti reusi, dar nu 100%. daca cunosti firea mamei tale(romantica sau energica, de ex.), daca ii sti gusturile cat de cat, ai sanse. :twisted:
STEFY
stefania
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde Rami » Sâm Dec 20, 2003 8:55 pm

mersi frumos . esti o dulce ..
am sa vb cu cineva . sa vad ce rezolv ...
am sa ma gandsc ..
:D
e greu sa alegi un parfum frumos .. pt o femeie cu gusturi bune :D
orizont.designrevolution.ro
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Anterior

Înapoi la Hobby