left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Club Capitol

Restaurante, baruri, terase, pizzerii, cofetarii, internet cafeuri, discoteci ...

a request?

Mesajde Rami » Joi Noi 04, 2004 1:20 pm

cine poate sa imi trimita niste poze cu ceva viziuni din clubul asta ... "club Capitol" ???
orizont.designrevolution.ro
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde DOLPH`` » Vin Noi 05, 2004 12:00 pm

Daca il rogi pe DjArthur poate te rezolva el cu ceva poze din club...dar eu zic ca nu are rost :D Oricum poate vi la anu si te convingi tu singur.In seara asta Balul Bobocilor....Distractie placuta pt cei care merg..
DOLPH``
Membru Junior
Membru Junior

...in legatura cu clubul din aiud...Club capitol...

Mesajde Haidu Sebastian » Mie Dec 08, 2004 9:38 pm

Buna la toata lumea,
Eu cred ca pot sa va zic mai multe despre acest club pentru ca sunt un aiudean care il cunoaste bine pe patron si... fara sa ma laud am pus si eu mana si am lucrat ca acest club sa se deschida in 2003 de craciun.
Patronul e un om super si vrea sa faca multe pentru Aiud si fratzilor CE ERA INAINTE LANGA STRAND,IN CENTRUL ORASULUI? VA ZIC EU DACA NU MAI TINETI MINTE. ERA O CLADIRE DARAPANATA SI MUCEGAITA, PLINA DE MIZERII.ACUM ESTE SI O TERASA UNDE VARA E PLIN DE LUME.
In club sambata e plin de abia mai e loc sa arunci un ac,dar vinerea si duminica e aproape gol.Dar din ce am discutat cu patronul la vara se vor face noi investitii in club, il va redecora... si vom vedea ce va iesi.
Daca chiar vreti mai multe voi vorbi eu personal cu domnul Craciun si va voi da detalii in legatura cu viitorul clubului.
Si ce sa mai zic.... toata lumea ma intreaba de ce intrarea e asa de mica, adica de ce biletul e numai 30000 de lei?Pentru ca patronul se gandeste la toti aiudenii si stie ca lumea nu sta chiar asa de bine cu banii si vrea ca sa atraga in acest fel toate categoriile de oameni la club.
Pentru a afla mai multe informatii voi vorbi eu cu patronul si va voi da noi informatii despre viitorul clubului.
DAR STIATI CA SAMBATA 11.12.2004 SE DESCHIDE UN NOU HIGH-LIFE RENOVAT SI PRIMITOR... PT TOATA LUMEA?EU ZIC SA MERGEM SI SA VEDEM CE AU FACUT SI PATRONII DE ACOLO...
VA PUP!
Haidu Sebastian
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde r_angel » Vin Dec 10, 2004 8:23 am

degeaba se deschide renovat daca vor fi acolo acelasi soi de oameni!!!!!!
traieste-ti viata cat mai placut atat cat esti tanar!!(fa ceva care sa ramana in urma ta).
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

Re: ...in legatura cu clubul din aiud...Club capitol...

Mesajde claudiu » Sâm Dec 11, 2004 3:26 am

Haidu Sebastian scrie: ...
In club sambata e plin de abia mai e loc sa arunci un ac,dar vinerea si duminica e aproape gol.Dar din ce am discutat cu patronul la vara se vor face noi investitii in club, il va redecora... si vom vedea ce va iesi.
Daca chiar vreti mai multe voi vorbi eu personal cu domnul Craciun si va voi da detalii in legatura cu viitorul clubului.
Si ce sa mai zic.... toata lumea ma intreaba de ce intrarea e asa de mica, adica de ce biletul e numai 30000 de lei?Pentru ca patronul se gandeste la toti aiudenii si stie ca lumea nu sta chiar asa de bine cu banii si vrea ca sa atraga in acest fel toate categoriile de oameni la club.

Sincer sa fiu te-as intreba si eu , cine a intrebat ca biletul e numai 30.000? :)
de ce biletul e numai 30.000? daca iti spun ca in alba toate cluburile au intrare gratis ma crezi? :)
"The only thing that ever really frightened me during the war was the U-BOAT peril" -Sir W.Churchill
claudiu
Membru Expert
Membru Expert

...raspuns...

Mesajde Haidu Sebastian » Mie Dec 15, 2004 2:25 am

Buna la toata lumea,
Am mai scris de doua ori msg asta dar nu am apucat sa-l trimit din cauza pc-ului asta care merge tot nu...,dar sa iti raspund Claudiu de ce e intrare in Club-Capitol,iar in Alba nu este intrare in cluburi.Alba e un oras mare si cu oameni bogati iar cluburile castiga din consumatia facuta.Preturile bauturilor sunt mai mari cu cateva procente bune in cluburile fara intrare, adica in Alba sau Cluj. In clubul din Aiud preturile sunt destul de mici, iar patronul a pus intrare, ca sa fie sigur ca toti cei din club au consumat ceva ,fie si 'bietul'.Daca marea si el preturile la bauturi lumea venea la club , dansa si nu consuma nimik,pt ca sunt putini cei care fac consumatii mari in Aiud.
In plus in Alba nu este doar un club,caci sunt mai multe si ele fac concurenta intre ele si de aceea nu e intrare,dar in aiud e doar Club-Capitol.
Bine, ca se mai deschide High-life-ul si am auzit de un club pe langa politie care s-a deschis... cred ca se vor modifica lucrurile si in Aiud... caci va fii concurenta...
TREI CLUBURI E DEJA PREA MULT PT AIUD CRED EU......DAR E BINE SA AI DE UNDE ALEGE.
Va pup...
Haidu Sebastian
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde DOLPH`` » Joi Dec 16, 2004 1:01 am

Treaba cu intrare.....Nu e pusa intrare neaparat din cauza ca oamenii nu ar consuma nimik..Despre asta nu are rost sa vb acu dar te intreb un singr lucru Sebastia...Ai primit vreodata bilet la intrare?!Poate asta itzi da putzin de gandit si te mai limpezesti putzin si tu...Si apropo...Langa Politzie nu este Club.E ceva Pub...Nu stiu daca am scris bine.Oricum e bine cum e acum...Parerea mea :wink:
DOLPH``
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde claudiu » Joi Dec 16, 2004 11:53 am

Anyway... am vazut ceva club unde a fost brutaria inainte .. in fata pietei
Cred ca Poxer club ... nu am vazut bine ca eram cu masina. Stie cineva ce e acolo?
"The only thing that ever really frightened me during the war was the U-BOAT peril" -Sir W.Churchill
claudiu
Membru Expert
Membru Expert

pt Dolph...

Mesajde Haidu Sebastian » Joi Dec 16, 2004 2:14 pm

Buna la toti,
...la treaba cu buletul daca il primesti sau nu ,nu ma bag ca nu e de competenta mea si nu vreau sa comentez nimik pe subiectul asta...,
asta este...
In legatura cu pub-ul asta de langa politie...,s-a deschis?
As dori si eu niste detalii in legatura cu ce este acolo, ce lume merge, pretul de intrare (daca e intrare), preturile la bauturi, si aspectul interior...
Va pup...
Haidu Sebastian
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde DOLPH`` » Vin Dec 17, 2004 4:19 pm

Salutare

Intrare nu se plateste dar intra numai persoane peste 20 de ani...Preturile sunta cceptabile...Aproape ca si la club...Cat de curand poate o sa deschid un subiect.Din cate am auzit se numeste Dream`s.

Alte info mai incolo :wink:
DOLPH``
Membru Junior
Membru Junior

Ce cLUB?

Mesajde Khelu » Sâm Dec 18, 2004 9:21 pm

Mai terminati cu locul ala la care unii ii zic club.Cine stie ce e un club,vede diferenta.Si auzi ca s-a deschis noul High-life :lol: Akolo sa vedeti manelarie fratilor.Las ca-i bine ca asa merg toti tzaranii akolo,si poate va fi si in cLUB o alta atmosfera!Sa speram!
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde DOLPH`` » Mar Dec 21, 2004 4:16 pm

Sa speram ca va fii mai bine daca s-a deschis High Life.....Eu abia astept sa mai facem cate un chef pe acolo....dar cred ca numai dupa sarbatori...Ce zici Kelule?! :) Si pt Seby....Voi mai eratzi o gasca care mai stia sa se distreze in Club in rest.....Manleri si spectatori....Numa bine!! :P
DOLPH``
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Andrei » Mar Mar 22, 2005 8:06 pm

imi place la club ... cum au renovat acu ... dar din pacat tot mai multa lume merge la discoteca :twisted: :twisted:
Andrei
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Dum Apr 03, 2005 6:08 pm

nu ma mira cand sambata a fost seara manelelor
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Morgoth » Lun Apr 04, 2005 2:37 am

Sau Las` ... :D
-=Mihai =-
Morgoth
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Rami » Lun Apr 04, 2005 11:25 pm

huh .. sper ca nu ai fost pe acolo mai morgoth..:P
Salut Do|ph..
abia astept a vad instrumentele noi in chei :P
orizont.designrevolution.ro
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde Morgoth » Lun Apr 04, 2005 11:53 pm

LOL , ce sa fac eu pe acol` mai Rami :?:
-=Mihai =-
Morgoth
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde MaTZu » Lun Iun 06, 2005 1:14 am

Sambata 11.06.2005 in Club Capitol se intampla ceva ce nu s-a mai intamplat acolo...HOUSE & TECHNO PARTY vor fi invitati 2 dj care au pregatit un set Back 2 Back de zile mari :)!!! Sper sa vina houserii si clubberii din Aiud sa vada ce nu au mai vazut in "Club Capitol" ..sa ne vedem cu bine sambata seara!
Deepest Sound...
MaTZu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde DOLPH`` » Lun Iun 13, 2005 12:17 am

Degeaba mah Matzule.....Veci nu o sa se invetze lumea cu asa ceva....In Aiud manele cat tzine...Apropo....M-am manelit si eu?....Mai da cate un semn de viatza...Puteai sa ma chemi si pe mine la Club...oricum...
DOLPH``
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde MaTZu » Lun Iun 13, 2005 8:39 pm

Nimic nu-i degeaba!!!...Chiar daca nu a venit multa lume,macar ce-i care au fost sau simtit bine si au meritat sa asculte o muzik buna si mixata bine,daca tot au venit.RESPECT!Acesta e doar inceputul,o sa cantinuam si sper sa fie toto mai bine la fiekare petrecere.Dolph asa am stiut k lucrezi si de aceea nu te-am anuntat!..Decat sa pun muzik la 300-400 de presoane care nu au habar ce fac eu la pupitru,mai bine prefer sa mixez in fata la 50 de persoane care simt muzik house!...Va urma:)..nu ma dau batut!!!
Deepest Sound...
MaTZu
Membru Junior
Membru Junior

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Locuri de petrecere a timpului liber!