left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Locuri de petrecere a timpului liber

Restaurante, baruri, terase, pizzerii, cofetarii, internet cafeuri, discoteci ...

Poate in viitor

Mesajde nickthekid » Mie Sep 03, 2003 10:15 pm

Salut! Sunt nou in acest site si as dori sa-i salut pe toti care sunt din Aiud.
In primul rand in afara de cateva baruri si restaurante cat de cat aranjate nu prea este unde as-ti petreci timpul liber. De exmplu: in parcul nostru linistiti si curat, nu ca cele din alte orase, se poate inca improviza sau chiar cumpara acea ce a fost odata o berarie de vara.(trebuie cautati investitori)
Poate vor mai trece inca cativa ani buni pana sa vin acasa in weekend si sa intru intr-un local unde se asculta muzica de calitate si serviciile sa fie asa cum trebuie. Bafta in cautare! 8)
nickthekid
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde arty fact » Mar Dec 23, 2003 1:40 am

Ma intreb cate din aceste localuri enumerate si discutate organizeaza evenimente sau inchiriaza spatii pt petrecerea Craciunului sau Revelionului?
Poate unii de acasa sunt interesati sa iese pe undeva in loc de a sta acasa, in pijama si cu telecomanda in mana. :lol:
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde sabu » Mar Dec 23, 2003 3:10 am

hahahahaha arty fact ai spus-o chiar bine ! primul lucru care l-am facut dupa ce am citit mesajul tau a fost sa ma gandesc cum as arata in felul descris de tine . si m-a luat rasul ... mi-am mai pus si parul ciufulit si cu barba aspra si nashpa , in cealalalta mana o sticla de bere si cu burta ieshita afara ... :) ce scarbos sunt ! :) oricum cred ca aproape toate localurile sunt inchiriate ... cred ... :)
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Rami » Mar Dec 23, 2003 7:29 pm

.. eu nu vreau sa ma imaginez cu un burtoi iesit in pantaloni ... :D oricum eu acuma fac un regim :P
in aiud nu este multa lume care iese afara undeva excuzand tineretul care iese si invhiriaza sali pt petrecerea de revelion ..:D
orizont.designrevolution.ro
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde sabu » Mar Dec 23, 2003 10:45 pm

oki ... acum sa revenim la topic . se va deschide un nou club in aiud , patron tot nicu craciun dupa cate am intzeles . din surse neoficiale am aflat ca deschiderea "oficiala" va avea loc pe data de 25 decembrie . oricum de ceva timp se lucra pentru renovarea sediului clubului. n-am precizat sediul clubului : va fi vechea baie publica de langa strand .
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde arty fact » Mie Dec 24, 2003 1:28 am

Super! Eu ii doresc d-lui Nicu Craciun sa reuseasca a mentine un club mai select si cu multe evenimente.

Cat despre statul la TV, in toale de casa... ciudat cum voi credeti ca numai cu o burtica drept accesoriu se poate practica acest "sport". :-) De pilda, eu iubesc hainele de noapte calduroase si comfy; de Craciun o sa inaugurez o pijama roz si pufoasa... ah, imi vine sa torc ca o pisica... O multime de tineri sau copii fac acelasi lucru ca pensionarii sau gospodinele de care fac misto... stau ore in sir cu ochii la cele mai stupide programe. :roll:
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Rami » Vin Dec 26, 2003 12:17 am

Da aici ai dreptate .. urmaresc fiecare serial si telenovela .. si stiu fiecare personaj din filme .. flme proaste normal..
cateodata .. unii oameni incearca sa isi faca viatza ca in telenovele .. si isi treiesc viatza ca intr-o telenovela ceea ce e greist ...
toate telenovelele au aceleasi puncte de inceput si sfarsit !:
non sens
orizont.designrevolution.ro
Rami
Membru Senior
Membru Senior

unde petrecem timpul liber....

Mesajde arina » Mie Ian 31, 2007 1:56 pm

......robi ar fi o idee super tare sa vi sa faci niste poze in hunting,e in primul rand cea mai tare muzica,si e mai select fata de altele....iar despre personal,de cate ori am fost eu,adica aproape tot timpul,sunt destul de simpatici,prezentabili fata de altii de la alte.....AT. PE WEEKEND!...
ARINA
arina
Membru Junior
Membru Junior

TIMPUL LIBER IL PETRECEM...

Mesajde arina » Mie Ian 31, 2007 2:01 pm

..rami , chiar ca ar fi o idee ,numai acel club de care spui tu sper sa fie mai diferit,mai select,....unde sa se danseze numai muzica buna care e la ora actuala in topuri,...sau si muzica veche care mai e buna!....si se poate dansa sau asculta care prefera doar sa asculte.....daca il cun pe acel nicu craciun propunei ideea aceasta,....lumea cere mai mult dance,mai multa distractie ,sa asculte muzica buna....sa se relaxeze in week intr-un club super tare!....o zi buna
ARINA
arina
Membru Junior
Membru Junior

timpul liber...

Mesajde arina » Mie Ian 31, 2007 2:05 pm

...va face concurentza la capitol!....oricum e naspa,numai faza e ca nu ai unde sa iesi,ca in hunting desi e tare nu se prea strange lume....in disco sunt manele,adica majoritatea,sunt imp manelelor.....ar treb ceva nou unde sa e si danseze ,si asculte muzica ,sa te si intalnesi cu amicii....sau iubitii :roll: .....deci toata lumea sa se distreze,sa danseze alturi de mine...pt ca asa vreau eu!....pupici la toti....un valente-s day super tare !....adica mai e pana in 14...feb
ARINA
arina
Membru Junior
Membru Junior

timpul liber iarna....

Mesajde arina » Vin Feb 02, 2007 8:17 pm

....ce super ar fi daca cei care au acel local din parc ,s-ar ocupa si de un patinuar unde a mai fost in anii trecuti....normal pe terenul de tenis!....Ar fi un alt loc unde ai putea petrece sf. de saptamana,cele trei zile de odihna,...nu numai plimbare monotona!....Nu credeti?!....Apropo,Rami urma in timpul liber telenovela,care anume din curioaziotate ca sunt pisi si sunt curioasa?....o seara placuta va doresc.... 8)
ARINA
arina
Membru Junior
Membru Junior

timp liber...

Mesajde arina » Mar Feb 06, 2007 1:30 pm

in acest wek cum a nins asa frumos m-am dat cu patinele..... :D ...am fost prin parc,pacat ca nu a fost gheatza sa ma dau pe gheta,at era mai autentinc,dar merge si pe zapada batucita....oricum numai sambata s-a putut ca duminica s-a topit si au mai si curatat drumurile :x :( dar mi-a trecut ca am iesit at in oras si m-am distrat,....a fost super tare acest weekend....voi ce a-ti facut...cum a-ti petrecut acest weekend?pupici la toti!...
ARINA
arina
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Joi Feb 08, 2007 2:21 am

iep. a nins fain.
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

locuri de petrecere a timpului liber...

Mesajde arina » Mar Mar 13, 2007 11:12 pm

azi a fost o zi insorita de primavara......si am petrecuto cu fetele repetand dansul,dar nu in sala de sport ci afara in curtea scolii.... :D si m-am plimbat toata ziua pana s-a innoptat....cu niste amice....am profitat de soare si vremea asta superba...va pup pe toti,...o promavara insorita va doresc....si mai multe povesti interesante pe forum...si activitati mai multe de timp liber.... :P
ARINA
arina
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Joi Mar 15, 2007 6:35 pm

ce-i ala timp liber? :D
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

locuri de petrecere a timpului liber....

Mesajde arina » Sâm Mar 17, 2007 1:31 pm

... :D timp liber...acel moment care il faci pt tine,pt a te simti tu bine,pt a uita un timp de griji ,probleme de care te confrunti mereu in viata cotidiana....lasi job de o parte si faci o activ in care sa te relaxezi,sa scapi de inhibitii....sa incerci sa fi tu insuti,...timpul e scurt dar il poti imparti,...sunt care se relaxeaza stand in pat,cand nu sunt la job....altii prefera sa danseze....sa scape de toqate gandurile macar un timp... :D sper ca ai inteles....dak nu o sa incerc sa fiu mai explicita....data viitoare
ARINA
arina
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Horvath » Sâm Mai 05, 2007 1:17 pm

Timp liber !?
Glumiti?
In zilele noastre nu exista timp liber. Totul este ocupat 24 din 24, 7 din 7.
ich weis, was zuviel ist, das ist zuviel.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

petrecerea timpului liber....;))

Mesajde arina » Dum Mai 06, 2007 12:38 pm

...hai sa nu exageram,24 din 24 ocupati sa fim seriosi,...un timp in care de odihnesti tot ai ,pt ca dak ai lucra nonstop nu ai face fata...si acela e tot timp liber,chiar dak stai intins in propriul pat,corpul tau se relaxeaza si mintea se odihneste...deci cum e cu timpul liber ai sau nu?!...;))
ARINA
arina
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Mar Mai 08, 2007 2:31 pm

nu chiar, mai visez si probleme de la lucru :D
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

petrecerea timpului liber..;;)

Mesajde arina » Mar Mai 08, 2007 5:50 pm

....pai da,eu visez sa dansez...tu la lucruri...;)) azi pers isi petrec timpul liber in mai multe moduri...pt ca romanului ii place sa fie liber la munk...;))
ARINA
arina
Membru Junior
Membru Junior

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Locuri de petrecere a timpului liber!