left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Protehnica

Restaurante, baruri, terase, pizzerii, cofetarii, internet cafeuri, discoteci ...

Mesajde Shorty » Lun Sep 08, 2003 10:22 pm

Mei bha abilaule nu mai tot vb de protechnica ca la millenium iarna dupa ce vi de la instalari nu poti sa bei o ciocolata calda sa te incalnesti ca ti se suie harai aia pe cap.Millenium... ce fac aia acolo ia 1 la calculator si 10 stau langa el.. si sa iti mai zic ceva iarna acolo e afumatoare pe fata Baaaaaaaaaaaaaa! nare rost e naspa :argue:
i kill pets for fun
Shorty
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde sabu » Mar Sep 09, 2003 1:24 am

hehe :) sa-mi dau si eu parerea acum : imi place la protehnica . nu shtiu de ce caci localu nu e chiar super fain . insa e mai faina atmosfera (cum zice abby , gusturile nu se discuta) insa nu gasesc motivul sa discutam despre chimie si NU ,afara nu ploua :P

si bad_m_sad cine stie in ce zi ai venit tu sau poate chiar toata lumea care vine la pro sunt nishte mutanti si monstrii si la mill merg doar missurile si misterii ... dunno ca nu am mai fost acolo de ceva timp ...
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Bip !

Mesajde abby3325 » Mar Sep 09, 2003 11:42 pm

Bip .. you make me sick (shorty) .. Pro in sus, Pro in jos .. si cand vreau la baie iarna ce fac ? Ies in frig sa-mi inghete "trandafirul" intre acele 4 scanduri ? Numesti Pro drept "Internet Caffe" ? Nu zau .. i-a cere o cafea acolo si vezi ce ti se raspunde ? In fine ...
Pe scurt .. dupa cum am mai spus , fiecare unde s-a obisnuit, gusturile nu se discuta !
Subiectul acesta l-am putea inchide, spun eu, pt. ca numai certuri si scandaluri vor fi pe tema asta .. se va putea vb. la nesfarsit ...
Sunt zeci de alte subiecte, care nu aduc dupa ele si scandaluri si certuri pe forum .. deci, sa ne folosim de acele alte subiecte, si sa-l uitam pe acesta.
Live your life !
abby3325
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Mie Sep 10, 2003 12:21 am

ba sincer ar trebui sa facem asa : :drink:

oricum abby pro nu e internet caffe :) nu scrie nicaieri ca ar fi si caffe :) poate internet&games . si daca nu ai fost de mult s-a facut baie normala :P deci trandafirul ramane inflorit! :wink:

ps : suc este :)
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Well ..

Mesajde abby3325 » Mie Sep 10, 2003 10:48 am

Deci ... eu acum crosetez .. voi ? :lol:
Live your life !
abby3325
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Shorty » Joi Sep 11, 2003 6:31 pm

bha abby pai daca iti fac greata my dick ce iti provoaca :wink: ? PLACERE? :evil:
Bha recunosc ca infatisare arata mai bine milleniumul!!! dar atmosfera si oamenii lasa de dorit!!! si aici multi imi dau dreptate(in legatura cu atmosfera si oamenii care frecventeaza netul) !!! si totusi de de tot lauzi buda aia de la millenium ca a pus faianta si termopan pentru labari?...... :sperm:
i kill pets for fun
Shorty
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde jordy » Joi Sep 11, 2003 7:46 pm

heh agitatie,
Protehnica a fost primul din Aiud, pe vremuri cand erau doar cate 4 calculatoare si aveau magazinul de desfacere , a fost super fain , in limita numerelor de calculatoare, s-a adunat o lume destul de faina si era chiar, ok .Jucam halflife si starcraft la greu , intr-adevar au fost vremuri super faine.

pe vremea aia si inca ceva vreme dupa intr-adevar puteai profita de o intimitate in plus, acum s-a marit au inceput sa vina multi , majoritatea copii copile, s-a deschis millenium ,

protehnica ramane deocamdata o sala de internet
in millenium , datorita faptului ca exista bauturi bar etc.. este un internet cafe , dar are partile negative, alcoolul atrage betivi , sau nu neaparat dar vrand nevrand se isca scandaluri, apar probleme de aceea a pus horea camere nu ?

oricum e de recunoscut , mult mai repde iasa un scandal in millenium ,
sa va zic o faza: de 3 ani aproape deloc in aiud , si stau cu arpi iulia la masa etc, si ceva puber cica se ataca " ce te uiti asa la mine " , ei bine asa ceva nu am patit in pro , adevarul este ca nu am umblat foarte mult acolo in ultima vreme ,
dar toate au partile bune si rele,

in millenium se poate isca uns casndal etc, foarte mult fum , dar poti bea o ciocolata sau fuma o tigara,sau bea stiu eu ce
consider (acum aici apare o chestie din ce ptc de vedere privesti milleniumul , ca internet cafe sau bar?)

pt cei care merg sa stea o ora pe mirc sau email sau nu stiu ce , si nu sunt addicted , si chiar vor sa se floseascsa de INTERNET e ok, deoarece zic ca , cafeaua o pot bea dupa cu prietenii intr-un bar destinat strict acestui scop.

Millenium castiga foarte mult pentru ideea de club, mai pe net, mai te intorci la masa la berea care ti-ai cumparat, privesc toata problema ca outsider,

ca outsider care vrea sa isi vada mailu sau sa vorbeasca urgent cu un prieten , mai degraba protehnica , chiar daca nu poate bea o ciocolata bere la o adica.

dar ne fiind outsider si nefolosind internetul in loc public in aiud , prefer millenium , deci din ideea de bar si loc de intalnire cu prietenii, e mai ok.
insa daca analizez partea de internet a fiecarora as prefera protehnica, asta ignorand prietenii si fiind concentrat asupra scopului , internetul.

dar interenetul il rezolv acasa , asa ca umblu in millenium.

ar mai fi de adaugat dar mi lene sa mai scriu.
see ya:)
Just an ordinary genious kid.Don't waste your time trying to prove the oposite.
jordy
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Joi Sep 11, 2003 10:25 pm

hehe ... jordy stie :)
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Hmm ..

Mesajde abby3325 » Vin Sep 12, 2003 1:00 pm

Shorty ... Ai grija la limbaj ...
Mai multe, vom "povesti" live .. ca aici nu e loc de cearta, ci de discutii ..
C`ya live .. !
Live your life !
abby3325
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Shorty » Sâm Sep 13, 2003 12:15 am

Bha abby sti ce ma streseaza pe mine ca te dai prea mare cu milleniumul ala totusi ca local ii super dar lumea ca pixu asta recunoaste si tu...si de intalnit ce sa iti spun ca nu ai ce sa imi faci numai pt o ciarta si cu intalniria aia nici o problema ma gasesti la Protechnica aproape in fiecare zi...clar nu
Asa ca nu mai
tot lauda millu ca toti isi de aceiasi parere cu mine :smoke:
i kill pets for fun
Shorty
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde ][|TMAN » Sâm Sep 13, 2003 12:17 am

Protehnica se poate lauda cu una di cele mai sofisticate wc-uri din Aiud, pedeaspra are si uscato de par incorporat , apa calda si sapun mole :D :D
And the people .... , the people ....
Beat him to death with the rock!!
][|TMAN
Membru Junior
Membru Junior

Deci ..

Mesajde abby3325 » Lun Sep 15, 2003 9:07 am

Shorty .. sa ne intelegem odata asupra unui lucru : NU te mai lega de lumea din Millenium, ca e vorba despre localul Millenium ca atare, si NU despre cei care vin aici !!!!
Got it ? Get it ?
Sa recapitulam : acest subiect din forum, se refera la localuri si nu la oamenii cu care sunt populate aceste localuri ...
Off.. (%)*#$)%$^%^_$%$^
In fine .. eu nu mai spun nimic .. ma apuc de crosetat ca acolo macar am spor, pe cand aici .. se pare ca nu...
...
...
...
Tocmai mi-am terminat de crosetat o maneca la o bluza .. :lol: :P
Live your life !
abby3325
Membru Junior
Membru Junior

Deci tot milleniumul ii mai tare

Mesajde Alinutz » Lun Sep 15, 2003 1:29 pm

No ma fratzâlor ni numa ce ma nervez :!:
Cum adeca Milleniumul ii ca si "Florea`n cioc?"
Ha? Ati uitat de "Campingul" Protehnica ?Acolo poate se servesc mititei de va place atata macar la Millenium va servim de nu va vedeti George George George Sti cum ii melodia aia lui George nu? No asa auzi cantand acolo daca intri ... numa fetze de fetze ... zici ca a scapat mama cu drujba intre oitze sa le tunda Da ma Hitman asai cum zici tu numa ca poate nu ne intereseaza ... parerea ta si a altora despre millenium asa ca "Gâdilema sa râd :) lol ..... MA oameni buni ziceti si voi oodata in viatza Protehnica si tragetzi apa .... :)
No acuma ca vine frigul sa vedem unde pilula mea mergetzi ...? ha ? tot la millenium ca acolo ii cald si bine nu ?... :twisted: No that`s all :!: :!: :!:
Alinutz
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Hai ma lasa`ma cu buda voatra de la pro :)

Mesajde Alinutz » Lun Sep 15, 2003 1:35 pm

Auzi ma HITMAN !!! lol ma esti ãl mai mare prostalau stiai ? Ca cum poti tu sa zici ca ii sapunul moale ? Ma daca ar fi moale atunci na`i putea sa faci nimika cu al si in primul rand poate na`i mai fost de mult pe la Millenium sa vezi tu aici naie ma ... nu aia de la protehnika aia o numesti tu baie ? aia ii buda ma !!!! :roll: No pa Sa fiti iubiti toti de la protehnika de doctor si de preotzi !!! :!:
Alinutz
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde robilix » Lun Sep 15, 2003 1:42 pm

educatia si varsta isi spune cuvantul? :cry:
sunt putin dezamagit ... si daca continuati voi inchide acest subiect

doar in asemenea maniere va puteti spune parerile despre un loc sau altul?
Designers are meant to be loved, not to be understood.
- Fabien Barral -
robilix
Administrator AiudOnline
Administrator AiudOnline

Mesajde narcotic_ » Lun Sep 15, 2003 4:40 pm

Alinutz ... bã omule. limbajul folosit pe un forum ca cel al aiudului care are destui vizitatori .. difera un pic de cel de pe mirc si cel care il folosesti cand vorbesti tu cu prietenii ... k?
grow up.
oh yeah ... millenium net ii naspha.
...feels like I'm knockin' on Heavens door
narcotic_
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Lun Sep 15, 2003 4:50 pm

za big alinutz in action :) ba aline ba m-ai dezamagit :) adica toata lumea (cu mici exceptii) incearca sa vorbeasca cat de cat decent si vi tu cu d'astea ...tzz ... si acum pe bune ... cand ai vazut tu lumea "migrand" de la pro la mill ? eu n-am vazut ... oricum cand a zis sapun moale poate s-a referit la sapun lichid ... sti ... exista si d'ala si e chiar moale ... 8)

abby tu zici ca noi ne legam de oamenii de acolo . si alinutz face acelashi lucru ... avem si noi dreptul la replica :P
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde narcotic_ » Lun Sep 15, 2003 4:58 pm

ideea e sa iti expui parereai intr'un mod cat de cat pasnic.
ammandoua net caffe'urile au baiu lor.
in millenium nu imi place in primul rand atmosfera: oamenii care merg acolo, muzica care e ... iiii ,si chiar daca sunt fumator, cateodata prea fumega localul. in schimb e bine ca este bar cu de toate, nu ca la pro.
la protehnica e cam nasol ca nu ai ce sa iti cumperi, si is niste rashnitze de calculatoare. tot prefer protehnica, ii placut sa mergi acolo , aer nepoluat :) , atmosfera e frumoasa, muzica e buna, oamenii la fel ... e ok
iar cu frigul nu am treaba. :))
ok ... that's all
narcotic_
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde FantomLord » Lun Sep 15, 2003 6:05 pm

Alinutz o demonstrat ca Millenium e un loc unde se aduna debilii mintali ai Aiudului.Bravo bha Alinutz ,ai demonstrat ca nu toata lumea evolueaza ,unii mai raman si la stagiul de maimutza .Ramai la zoo adika la Mill
Fall to your Kneez !!! BOW TO THE PHANTOM LORD!
FantomLord
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde narcotic_ » Lun Sep 15, 2003 10:41 pm

l0l
narcotic_
Membru Junior
Membru Junior

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Locuri de petrecere a timpului liber!