left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Protehnica

Restaurante, baruri, terase, pizzerii, cofetarii, internet cafeuri, discoteci ...

Mesajde ruffryder » Mar Sep 16, 2003 6:29 pm

Bha Alinutz :hammer: asa de "destept" esti incat nu te mai suporti!!! DAca nu tiai dat seama ][itman a vorbit la misto....da scuza-ma ...am uitat ca la nivelu tau ii cam greu sa te prinzi !!! :banghead: si nu mai vorbii asa de urat despre aia de la pro! iar eu zic ca tu ai fatza de parca so bagat muma-ta cu drujba in ea, si aici cred ca sunt de acord multi cu mine!!! da in fine cum o zis abby...acest subiect din forum se refera la localuri!!!
da totusi Mill sucks ass :biggringflip: :twisted:
Bring it on baby! I`m a ruff ryder!
ruffryder
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde sabu » Mar Sep 16, 2003 7:07 pm

hmm ... de mai continuati asa se va inchide protehnica ...
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde jordy » Mar Sep 16, 2003 7:18 pm

Robilix nu prea ii cu cine , ma mir ca inca mai ai rabdare.
Eu unul mi-am zis parerea vis-avis de acest subiect.
Ce se intampla in rest e : "care`i mai tare..."

boring boring boring.... CLOSE THE SUBJECT :)
Just an ordinary genious kid.Don't waste your time trying to prove the oposite.
jordy
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde robilix » Mar Sep 16, 2003 7:34 pm

eu as inchide subiectul ... doar ca acest subiect se referea la Protehnica ca loc de petrecere a timpului liber si nu la ceea ce s-a ajuns

eu inca sper ca vor inceta
Designers are meant to be loved, not to be understood.
- Fabien Barral -
robilix
Administrator AiudOnline
Administrator AiudOnline

Mesajde arty fact » Mar Sep 16, 2003 8:37 pm

Imi vine sa rad si simultan sa plang...
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Shorty » Mar Sep 16, 2003 8:50 pm

okiz bha Abby am gatat .....dar totus millu e naspa :sleep: Si tu alinuz ce te bagi... eu vorbeam cu abby... :evil:
i kill pets for fun
Shorty
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde ruffryder » Mie Sep 17, 2003 1:07 am

Ba eu zic sa terminam cu toate certurile astea, ba ca mill ii beton ba ca pro.
Fiecare cu parerea sa si fiecare sa mearga unde vrea(it`s a free country, i think)
Dupa cum zicea robilix, acest subiect se referea la Protehnica ca loc de petrecere a timpului liber!!!
Asa ca :drink: si sa terminam cu toate acuzatiile despre persoanele care frecventeaza internet cafe-urile. Fiecare ii cum ii si gata!!!
see ya later aligator :sfant:
Bring it on baby! I`m a ruff ryder!
ruffryder
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Am intrat si eu:)

Mesajde Rami » Mar Noi 18, 2003 12:19 am

Salutari
Eu prefer sa imi petrec timpul liber in Protehnica e cool acolo imi sunt prietenii .. dar nu evit sa intru si pe la millenium... mai vb cu cei de acolo .. ca am si acolo prieteni . Stii .. este ceva care nu ma lasa sa ma descprind ce Pro .. si n ustiu ce e .. poate sutn prietenii .. poate e char localul . dar sa stii ca e cool.
Inainte era mult mai Fain .. cel putzin mie imi palcea mult mai mult . cnd erau mai putzine compuri .. era acolo JustAngel:-) si altzii era mult mai distractiv la full night ..
Sa spun drept . .cand am venit din Iordania .. prima data m-am dus acasa . .si dupaia .. am mers direct la pro ..(Nu era nime pe colo):psi am stat acoo pe scaun .. si am asteptat pana sa imi apara prietenii. E ca o a doua casa pt. mine
orizont.designrevolution.ro
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde arty fact » Mar Noi 18, 2003 10:51 am

Salutare Rami... curiozitate: te-ai adaptat in noua tara? Ti-ai facut amici la fel de buni ca in Aiud?
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

salut

Mesajde Rami » Mar Noi 18, 2003 9:22 pm

mai . .sti cum e . .de adaptat te adaptezi orinde ca esti om ... chestia . e cum m-am adaptat .. (greu):) si sa stii .. oricat ash sta aici .. nu m-am simtzi ca acaasa (aiud) eu iubesc aiudul si prietenii care ii am acolo .. si nu am nici o shansa sa imi fac aici prieteni ca acolo ..
Pentru mine .. prietenii sunt ceva care ramane pe viatza .. si nu se schimba .. pt. mine prietenii sutn caracterul meu ... sun cea ce ma face .. dar sa nu uitam ca avem si o familie . .si oricat ce mult tzi-ai iubii prietenii .. familia ramane pe rpimul loc .. ca la cev agreu familia o sa fie alaturi de tine sa te sestzina in cea mai mare parte (in cazuri mai grave).
Oricum .. aiud ramane un orasel mic .. care are oameni de valoare si va avea oameni de valoare in continuare.Oamenii de valoare nu se vad peste tot .. ci se simpt cand lipsesc.
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde tuti » Sâm Dec 06, 2003 12:07 am

De cate ori am trecut prin Aiud si am vrut sa intru pe net , nu am gasit loc nici la pro nici la mil... :roll: se pare ca amandoua sunt preferate de aiudeni :o sau , poate ca ar trebui sa fie mai multe neturi in Aiud!
Aaaa era sa uit , am gasit pana la urma locuri libere ( toata sala era goala , jumatate de sala era banata pe #aiud ... :roll: , asta era undeva langa vale intr-un bar parca . desi am inteles ca sa desfintat acuma de curand ... oare de ce nu aveau clienti ?
Harry, that`s my name!
tuti
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Rami » Mar Dec 09, 2003 7:29 pm

tuty itzi dau un exemplu si sa itzi raspunzi singur ok?
sunt 2 firme care produc electrocasnice:sony si o firma fantoma
oki? am dat un exemplu numai
amandoua produc aceasi marfa la acelasi pretz dar una dintre ele e o firma ff cunoscuta si cealalta nu e . pe care o alegi ?

cam asha merge si pe la neturi:) cine a fost primul ?
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde arty fact » Mar Dec 09, 2003 7:42 pm

V-ati gandit ca uneori clientul scade cota barului? Sau lipsa de imaginatie a proprietarului? Lipsa publicitatii adecvate si a investitiilor in local? Acestea sunt doar cateva cauze care au condus la falimentari sau mersul prost al lucrurilor in zona.
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde tuti » Mie Dec 10, 2003 2:05 am

Daca ar fi sa ma iau dupa exemplul tau , rami , da ai dreptate , dar dupa parerea mea , si acel net putea sa fie functional si in ziua de astazi ! acele 3 sau 4 neturi care sunt in aiud, sunt mai tot timpu pline , si se sta mai nou la coada .... sa nici nu vb de persoanele care nu mai merg la neturile respective , din obisnuinta ca sunt full. 4 neturi la un municipiu ??? mie personal mi se pare putin! Ce e drept , aiudul sta bine din punct de vedrere a conexiunilor existente la net ( ma refer la "netul de acasa" ) dupa cum spunea si robi undeva in acest forum parca .Poate ca eu m-am obisnuit sa ma duc la un net , si sa fie cateva locuri libere , sa nu trebuiasca sa astept , si sa gasesc cate un net , la fiecare 100 de metri :))
Harry, that`s my name!
tuti
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde claudiu » Mie Dec 10, 2003 8:12 pm

Parerea ta ;)
"The only thing that ever really frightened me during the war was the U-BOAT peril" -Sir W.Churchill
claudiu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde tuti » Mie Dec 10, 2003 9:17 pm

Claudiu , in Cluj , ai net acasa ? ;) nu te-ai dus nici o data in aiud la vreun net cafe si sa ti se intample sa fie full si sa nu poti trimite un mail sau sa vb cu cineva urgent ? sau , daca asta nu te deranjeaza , fie ai pile si ti se "elibereaza pe loc" un calculator , fie ai net acasa in aiud .. :) :wink:
Harry, that`s my name!
tuti
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Rami » Mie Dec 10, 2003 9:42 pm

sal .. de cate ori ai fost in aiud la net ? 3 -4 poate 20 de ori .. dar asta nu inseamna ca stii ce e acolo !
de exemplu eu .. in vara am stat acolo 3 luni .. nu mi s-a intamplat numa de 2 -3 ori sa fie full sa nu ai calc ! .. poate ai ghinion .. sorry !:)
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde tuti » Mie Dec 10, 2003 10:04 pm

rami , da ai dreptate , eu nu am fost de multe ori la net in aiud dar acest lucru l-am mai auzit si de la alte persoane (cum ca e full tot timpu) si in plus , doua nepoate de-a mele , au stat in aiud toata vara , si ghici .... nu au prea gasit loc ...
:) lool am ras de numa numa cand mi-o povestit ca mergeau acasa ca sa manance cu schimbu , ca sa nu-si piarda locul greu dobandit ... (anu asta au devenit "mircomane") :lol:
Harry, that`s my name!
tuti
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Rami » Vin Dec 12, 2003 2:09 pm

lolz .. ciudat to mai multa lume devine "mircomana" din ce in ce mai putzina lume se trezeste !
a sa revenim la subiect :de exemplu nu ma pot contrazice ca nu e full pe la 8->9, 10 seara da e cam full mai ales vineri si sambata dar in rest nu ..nu cred apropo de unde esti mai tuty ?
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde sabu » Vin Dec 12, 2003 9:53 pm

oki ... acum sa criticam/apreciem protehnica . am zis ca e k lumea aici . si imi sustin parerea dar urasc iarna la pro. de ce ? pentru ca PUTE . da , atzi citit bine : PUTE . de ce ? pentru ca lumea vine si geamurile sunt tot timpul inchise (ha!aer conditionat?ha! ;) ). si urasc lucrul asta ... bleah ...
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Locuri de petrecere a timpului liber!