left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Protehnica

Restaurante, baruri, terase, pizzerii, cofetarii, internet cafeuri, discoteci ...

Protehnica

Mesajde robilix » Dum Aug 03, 2003 11:29 pm

Imagini si informatii:
http://www.aiudonline.ro/divertisment/protehnica

Denumirea localului:
Protehnica

Adresa:
Str. Transilvaniei, Nr. 9

Specificul localului:
internet cafe

Programul de functionare:
zilnic 730 - 130, duminica 1100- 130

Informatii:
numarul de locuri interior: 17
numarul de locuri terasa: -

Organizari evenimente festive:
da [ ] nu [x]

Se pot face rezervari:
da [x] nu [ ]

Dotari extra:
-

Observatii:
se pot face rezervari pentru full in week-end
Designers are meant to be loved, not to be understood.
- Fabien Barral -
robilix
Administrator AiudOnline
Administrator AiudOnline

Mesajde abby3325 » Vin Aug 08, 2003 9:43 am

:smoke: hmm ... :fluiera: Ta na na .. tra la la .. /me : pass :lol:
Live your life !
abby3325
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde arty fact » Vin Aug 08, 2003 10:57 am

Cel putin la inceputuri, ma simteam chiar bine acolo, desi spatiul era mic.Acolo erau si personajele infocate dupa net- Merlinn si Edi (Eminem), plus alte figuri interesante. Csaba e o persoana tare amabila si ii doresc numai bine si salutari!
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde badmsad » Lun Aug 11, 2003 12:30 am

arty fact scrie:Cel putin la inceputuri, ma simteam chiar bine acolo, desi spatiul era mic.Acolo erau si personajele infocate dupa net- Merlinn si Edi (Eminem), plus alte figuri interesante. Csaba e o persoana tare amabila si ii doresc numai bine si salutari!

Deci... Figuri?Ce figuri ai vazut pe acol` ma ... poate u ai fost la teatru si ai crezut ca esti la protecnica.si inca ceva... figurile banuiesc ca erau dragutze... deci pe acol`... mai greu vezi fetze dragutze... cand intrii... cand nici "NUUU" iti vine sa te impusti.
Stima si respect... Oricum .../me Imi Tai O Vena ... Do Not Disturb Me
badmsad
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde adellinne » Lun Aug 11, 2003 12:35 am

Mrrr ma :) Ca Merlinosu` tot pe`acolo era..din anumite motive :) Eminem habar n`am cine`i..da` acu` vad ca este o eminemitza..S`au scos :lol:
adellinne
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde badmsad » Lun Aug 11, 2003 12:41 am

adellinne scrie:Mrrr ma :) Ca Merlinosu` tot pe`acolo era..din anumite motive :) Eminem habar n`am cine`i..da` acu` vad ca este o eminemitza..S`au scos :lol:

yellow submarin..the yellow submarin sha la la la la la yellow submarin..the yellow submarin deci ... un loc deosebit... pacat ca s`o scufundat ... yellow submarin..the yellow submarin shala la la la la la la yellow submarin..the yellow submarin
badmsad
Membru Junior
Membru Junior

.

Mesajde abby3325 » Lun Aug 11, 2003 10:20 am

Nu stiu voi, dar eu as fuma o tigara si as bea o cafea ... :lol:
Live your life !
abby3325
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde arty fact » Mar Aug 12, 2003 9:49 am

Nu va inchipuiti ca eram tare apropiata de cei care frecventau Protehnica (mai mult outsider in trecere). Schimbam cate o vorba, mai aruncam si eu priviri curioase (pe atunci abia stiam sa scriu un mail- nu ca as sti acum foarte multe:-))). La acea vreme mi-a placut. Cred ca petrecand mult intr-o comunitate ajungi sa te atasezi, nu-i asa Adellinne sau Badmsad? Indiferent ca e Protehnica sau Millenium.
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde JustAngel » Mar Aug 19, 2003 7:00 pm

badmsad cred ca ai uitat cand faceai nani pe la Pro. Dar alea erau alte vremuri nu? :hammer:
JustAngel
Moderator - aiudeni in strainatate

Mesajde badmsad » Mie Aug 20, 2003 2:14 pm

Deci JusAngel... daca ai impresia ca ma deranjeaza ... ce ai spus ... tzin sa te anuntz ca te inseli. Macar eu atzipeam la cate un full Night ... nu ca angajatzii de acol`... Deci scuza`ma... dar nu cred ca mai are rost sa ne incurcam in stiintza :)
badmsad
Membru Junior
Membru Junior

ã...

Mesajde abby3325 » Joi Aug 21, 2003 1:24 pm

ã... mai ploua ? :lol:
Eu spun sa mergem la o bericicicica ... doua .. trei ... :lol:
Si dupa acele bericicicici , sa discutam despre .. ã .. starea vremii ? despre scoala ? sau poate despre zugravit ? :P :lol:
Live your life !
abby3325
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde JustAngel » Joi Aug 21, 2003 3:41 pm

Mai da urat mai poti sa vb. Asa te invata la scoala? Ia vezi ca vin si te trag de urechi.
Ai dreptate Abby. La bere toata lumea. Face cinste Abby.
JustAngel

Mesajde arty fact » Joi Aug 21, 2003 9:19 pm

Iata ca am reusit in sfarsit sa intru iar pe site si sincer nu ma bucur sa vad ce scrie Bad. Robi, daca se poate , te rog sterge mizeria aceea, scrisa de tocmai mentionatul.Daca pana acum am reusit sa ne strunim furiile si crede-ma Bad, unii au chiar avut motive serioase ;-), nu cred ca e cazul sa ne mircim aici. Parca stiu ca si pe canalele banale de chat se dau ban-uri sau se pedepsesc iesirile de ast fel.
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

:)))

Mesajde Dodo » Dum Sep 07, 2003 3:57 am

Protehnica este internetcafe-ul care imi ofera toata intimitatea de care am nevoie, acolo sunt toti prietenii mei...intr-un cuvant, adica in mai multe cuvinte...mi-e dor de tot...si de toti...si sincer nu inteleg aiudenii care critica locul acesta...nu dau nume...
Dodo

Mesajde ][|TMAN » Dum Sep 07, 2003 8:50 pm

Protehnica e cel mai tare Internet Caffe din "satul" Aiud iar celelalte sunt niste baraci pline cu necivilizati , si hoti ! La Protehnica am crescut si sunt mandru sa o numesc a doua mea casa. Nu mi se pare inghesuit si sunt complet deacord cu Dodo , iar daca nu cunosti lumea de acolo nu are rost sa vorbesti despre. Erau vremuri in care asteptam ziua de maine doar pt. fullnight. :aplauze:
And the people .... , the people ....
Beat him to death with the rock!!
][|TMAN
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde FantomLord » Dum Sep 07, 2003 9:02 pm

De acord Cu ][|tman protehnica e cea mai tare .Mai ales ca avem in Aiud locuri precum Millenium ,acolo zici ca e penitenciarul aiud ,ca acolo s-au comis atrocitati in perioada comunista.Drojdia societatii .La protehnica numai oameni de treaba, o atmosfera unica.
Fall to your Kneez !!! BOW TO THE PHANTOM LORD!
FantomLord
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde kinsey » Dum Sep 07, 2003 10:24 pm

Protech is .. nice
acolo am vazt io prima data jocuri pe calculator si net
si din Protehnica nu iesi mirosind a slanina cum iesi din alte netcafe-uri
si oamenii de pe la Pro nu is plini de impresi :PPP
kinsey
Membru Junior
Membru Junior

Hmm ...

Mesajde abby3325 » Lun Sep 08, 2003 1:05 am

I-a mai merge-ti voi in padurice, ca deja bagati mana ! :evil:
Un exemplu stupid : sunt fumator, beau cafea : ce sa fac la Pro ? Sa caut dude , sa merg la cules de struguri ? Yeah .. Right ! Daca e iarna ? Ies pe frigul acela afara la tigara ? Forget it ! Gusturile nu se discuta, fiecare cum s-a obisnuit, deci ... Sa nu va mai aud ca acolo e cald si bine, iar dincolo e stiu si eu cum !
Schimbati subiectul si vorbiti despre chimie, sau, i-a mai bine vedeti daca mai ploua afara !
Live your life !
abby3325
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde DOLPH`` » Lun Sep 08, 2003 1:16 am

Si mie imi place Protehnica.Nu zicasta pt ca am fost angajat acolo o spun pt ca asta e Parerea me.In schimb nu sunt de acord cu ce au zis ceilaltzi despre Millenium.....Chiar inchisoare nu am vazut acolo. Si Pt Bad deci pe acol`... mai greu vezi fetze dragutze... cand intrii... cand nici "NUUU" iti vine sa te impusti.....Oi fi io mai urat mah Darius dar potzi sa te impusti daca ma vezi:).Oricum mie imi plac ambele Neturi din Aiud.Fiecare are dreptu sa aleaga.Daca itzi Place Protehnica mergi acolo sau daca itzi Place Millenium mergi la Millenium.Pe faza asta nu ar trebui sa se certe nimeni sau sa zica ca unu e mai frumos ca celalalt.Fiecare cu parerea Lui.Si cred ca nu mai are rost sa incep cu chestile de ce imi place la mill sau de ce imi place la Pro

Salutare Tuturor:)))))
DOLPH``
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde ][|TMAN » Lun Sep 08, 2003 5:11 pm

Toat timoul anului in Millenium este o ceata foarte deasa de fum. Intri acolo si iesi afumat ,ar fi o idee buna pt. afumatul carnatului ,ajungi acasa si is da bucata micata ca de ce ai fumat!!
Sau nu te lasa parintii sa mergi la neturi si te duci la Millenium iar acasa iti iei bucata din cauza fumului , dandusi seama ca ai fost la Millenium!!
Daca mergi la un internet poti sa stai jumat de ora si fara sa fumezi.
Ori Protehnica nu e internet caffe e doar internet & gamez !
And the people .... , the people ....
Beat him to death with the rock!!
][|TMAN
Membru Junior
Membru Junior

Următorul

Înapoi la Locuri de petrecere a timpului liber!