left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

party places

Toata lumea o asculta, acum este timpul ca toata lumea sa-si spuna parerea.

Mesajde Khelu » Joi Mai 15, 2003 11:41 pm

Haidetzi totzi cei care stitzi sa apreciatzi o muzica adevarata sambata la party :evil: Sper sa nu ne strice ploaia cheful de distractie shi dimineata sa avem toti ochii asa :shock: Pt adevarati(se stiu ei care):veniti cu bani ca ne intindwem pana duminica seara...Matzule fa-mi CD-ul
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Khelu » Joi Mai 15, 2003 11:44 pm

Data viitoare cand vine Matzu facem reclama pe care sa o vada toata Transilvania!!!!!!!!!!!Rave the world 4 ever!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde DOLPH`` » Joi Iun 12, 2003 2:01 am

Vineri 13 Iunie Rocoteca in Chei.....totzi cei carora le place muzica rock de buna calitate sunta steptatzi Vineri seara si sar putea si Sambata in Chei...:)
DOLPH``
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde DOLPH`` » Joi Iun 12, 2003 2:04 am

Scuze pt greselile pe care le-am facut la mesajul anterior,Sunt foarte obosit la ora asta......Sper sa ma intelegetzi....:P
DOLPH``
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde arty fact » Joi Iun 12, 2003 9:48 am

Ah, Dolph, ce fain ar fi daca ar face cineva poze acolo... sau macar sa ne povesteasca cum a fost... :idea:
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Salutare

Mesajde DOLPH`` » Mar Iun 17, 2003 11:31 pm

Imi pare foarte rau dar poze nu am apucat sa fac....Si de povestit nu sunt prea multe din pacate:(

Au fost foarte putzini oameni la Rockoteca:(.Ne asteptam sa fie mult mai multzi,Cu toate ca nu au fost multzi totusi a fost frumos.Foarte multe nu am de povestit.Pot spune ca imi pare rau pt cei care nu au putut sa vina
DOLPH``
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Horvath » Vin Iun 20, 2003 8:34 pm

Eu am fost acolo si intradevar, a fost lume putina, din pacate, dar eu cum nu-mi pasa m-am distrat de minune. Si chiar ca a fost super show-ul.
Nu stiu daca va mai face Dani rockoteca in chei dar eu unu m-am distrat de minune.
Am doar o singura precizare. Trebuie muzica mai BUNA, dar a fost super si asa. Cum spunea si DOLPH'' pacat ca nu a venit lume, si eu ma asteptam la mai multa lume din partea aiudenilor.
Poate altadata, daca va mai fi. Daca nu atunci cei care nu au fost acum :plange:
ich weis, was zuviel ist, das ist zuviel.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde DOLPH`` » Mie Iun 25, 2003 11:02 pm

Ce vrei sa zici cu asta ``Trebuie muzica mai BUNA, dar a fost super si asa ``Horvath? Mie mia placut muzica si Sper sa se mai faca si alta data :)
DOLPH``
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Khelu » Lun Iun 30, 2003 11:46 pm

Toata lumea la HOYAAAAAAAA sambata 5 iulie.Auziti mah!!!!!!!!!!Dolph hai shi tu!Va fi plin de aiudeni.RAVE THE WORLD!!!!! :evil: :evil:
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Joi Iul 03, 2003 3:45 pm

deci hoya rulz :) dnb rulz :)
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Horvath » Vin Iul 04, 2003 1:48 pm

Nu spun ca nu a fost super la rockoteca dar se putea cu mult mai bine, crede-ma. in august va fi iar, si tot in chei.

Apropo de HOYA, I'm soory Khelule dar din pacate trebuie sa stau cu nepotica, deoarece ai mei pleaca la nunta. FUCK dar asta e.
Sper sa te distrezi si in locul meu.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde DOLPH`` » Dum Iul 06, 2003 11:02 pm

Horvath Sar putea in August sa nu se mai faca nici o Rockoteca din pacate

Inca nu stiu nimic dar dupa felul cum au decurs toate.....:Ppppppp
Oricum daca se va face ceva se va anuntza mai din timp
DOLPH``
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Khelu » Lun Iul 07, 2003 10:20 pm

A fost tare la Hoya,chiar dc a plouat putin.Pacat ca nu o fost Gyula shi pacat ca am fost cu mirifica mea pt ca o fost plin de bunaciuni :evil: ADidas!!!!!!!!!Da un mesaj Matzule de imi vezi msj
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Horvath » Mie Iul 09, 2003 9:19 am

Ma Khelule, lasa-ma cu Gyula. Eu am auzit altceva de Hoya, adica a fost naspa, eu din pacate nu am putut sa merg deoarece am fost arestat la domiciliu.
Si apropo de rockoteca sper sa fie chiar daca am sa fiu in tabara, sper ca voi putea fugii pentru o noapte. Dupa informatiile mele in august va fi rockotecka. Dar nu se stie, poate si sper.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde arty fact » Mie Iul 09, 2003 7:51 pm

Va ganditi ca poate e timpul sa va innoiti ideile despre cum sa petreceti? Sa vedem, ce credeti ca va urma in moda chefurilor? Partea proasta e ca intr-un loc ca Aiudul unde exista numai baruri, discoteca, rockoteca, chestiile astea care erau faine si acum 10 ani nu pot sa ofere prea mult: dans, muzica, bautura, batai, fum de tigara, o iarba sau o pastila vesela sau ce-o mai fi. Ma plictisesc doar enumerand... de ce nu se fac cursuri de alpinism (daca tot sunt pe acolo oameni antrenati in ast scop) sau parapanta ? De ce nu merge lumea sa joace bowling (popice), parca este spatiu pt asta, nu? Sa nu mai vorbim de un salon de frumusete unde sa se simta bine si tipe si de ce nu si baieti (masaj, gimnastica, bazin)? Sa petreci super nu inseamna numai sa stai cu capul in boxe, ci sa fii si relaxat.Se pot face lucruri faine chiar daca nu sunt bani destui, se pot improviza, daca ai imaginatie.
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Khelu » Mar Aug 05, 2003 11:48 pm

M-am enervat ca nu merge NETU!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde MaTZu » Dum Aug 31, 2003 11:02 pm

Kulule nu mai fi nervos ca facem party pe 13 sept!!:)))))
Deepest Sound...
MaTZu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Khelu » Joi Sep 25, 2003 6:54 pm

Matzule,las-o in fasole de armata shi hai odata acasa sa-mi faci niste CD-uri.Azi imi vine Mirifica,deci nu pot sa merg sambata in SB la party cu Russia shi Cristi.2 BAAAD!!!!!!!Apropo,ce spuneti de STEAUAAAAAAAA!!!!!!! Suntem cei mai buni.Dolph,vii pe 14 oct la meciul retur?Cause I'LL BE THERE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sperm: :mrgreen:
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde MaTZu » Joi Feb 19, 2004 3:44 am

Kelule .deja am shi uitat de armata :D ....hai la mine sa itzi fac ceva muzici...facem party cat de curand
Deepest Sound...
MaTZu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde DOLPH`` » Vin Feb 20, 2004 11:15 am

Matzule a fost super fain Cheful de Sambata....Sper sa mai facem si alta data.Kelule sper ca data viitoare daca o sa mai fie sa nu mai pleci asa repede :D
DOLPH``
Membru Junior
Membru Junior

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Muzica