left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Radio Eveniment - radio sau

Toata lumea o asculta, acum este timpul ca toata lumea sa-si spuna parerea.

Mesajde StuntDriver » Joi Noi 03, 2005 11:29 am

Stiti am fost si eu intr-o zi la radio sa-mi fac o reclama shi am intrebat ca dc atat de multa populara?...raspuns uimitor ...."asta ii place la sefu"....doamne fereste daca la un post de radio public se difuzeaza muzica preferata de sefu....am intrebat ca dc nu difuzeaza si Phoenix?"Pai"..si a ridicat din umeri vizibil bagat in ceata...RUSINE
Parerea mea e ca multa luma ar asculta pt ca e de generatia majoritara a populatiei zic eu.
R.E. are si program de dedicatii muzicale,marog ce o fi si aia....pt ca daca mergi sa faci o dedicatie..degeaba ceri MUZICA,o sa iti spuna ca nu mai are loc in program dar daca ceri un gutza'putza doamne doamne cuvantul magic....in concluzie RADIO EVENIMENT ne umple ochii cu lacrimi de "bucurie" cu atata "cultura"si "rafinament" in ale muzicii!
HaYaBuSa
StuntDriver
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde radio » Vin Noi 04, 2005 9:48 am

Taxi galben-visiniu (StuntDriver) cand ai fost sa-ti faci reclama la radio nu ti-a spus nimeni ca "lui sefu ii placa populara", de fapt nici nu stii cine e "seful" acolo, iar tu ai cerut sa difuzam in loc de populara cate 15 minute de Phoenix, probabil iti place acest gen de muzica, dar este suficient timp pt. a difuza si acest gen de muzica in restul timpului de emisie, neafectand astfel nici muzica populara care este ascultata de un public destul de mare.
Cat despre manele nu prea cred ca ai ascultat in ultimul timp prea multe,sunt zile cand nu auzi nici una. Sunt doar atunci cand ascultatori le solicita, dar sunt platite.
Daca ai cerut o melodie (dar nu ai cerut niciodata) nu ti-a spus nimeni ca nu are loc din cauza manelelor.
Daca tot iti pierzi timpul si scrii pe la toate subiectele din forum e bine sa fi si informat despre ce scrii.
Daca nu iti place Radio Ev. nu te obliga nimeni sa-l asculti, schimba-l cu un alt post de radio sau asculta nu CD
Auditie placuta.
radio
Membru Junior
Membru Junior

mai multa populara vrem!!!!!

Mesajde Khelu » Sâm Noi 05, 2005 1:06 pm

degeaba incercati de la radio sa va aparati,k suntetzi de toata minunea.cred ca numai in aiud sunt asa prezentatori slabi.dc pui pe orice alt post,nu auzi doar femei prezentatoare,care nujtiu sa lege 2 fraze fara sa faca o mare greseala!!!!!!!!sunteti slabi,schimbati prezentatoarele si puneti baieti!!!!!!!!!!la revedere!!!!!!!!
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde MaTZu » Lun Noi 07, 2005 2:47 am

Radio Eveniment sunteti penibili!!!Fara suparare,dar cred ca 99% din voi habar nu aveti cu ce se haleste RADIO-UL!Mai ascultati si voi alte posturi de radio sa mai invatati ceva meserie ca sunteti varza!...si da,muzica ce o puneti lasa mult de dorit...si nu vad care e EVENIMENTUL...si cum o sa infinteze un nou post de radio in Aiud voi o sa picati cu audienta.o sa vina altii din urma si o sa faca treaba mai buna decat voi!
Deepest Sound...
MaTZu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde radio » Lun Noi 07, 2005 5:41 am

In afara de voi 5 sau 6 care scriu aici nu mai exista alti oameni in Aiudul asta? Unii dintre voi ati devenit plictisitori. Nu mai ascultati atat radioul si dati pe alte posturi care va sunt pe placul vostru, daca asta va deranjeaza asa de tare. Nu va obliga nimeni sa-l ascultati.Au venit unii cu cateva critici la care le dau dreptate, dar unii dintre voi sunteti penibili cu ce fel de muzica vreti voi sa ascultati permanent la un radio.
Inca nu exista pe piata un astfel de radio care se difuzeze numai muzica care va place voua.
radio
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde r_angel » Lun Noi 07, 2005 3:29 pm

domnule sau doamna aveti dreptate nu exista nici un post de radio care sa difuzeze numai ceea ce place dar as fi foarte curios sa imi spuneti care este targhetul dumneavoastra de varsta

oricum eu nu cred ca satisfaceti nevoile sau placerile targhetuluri pe care il aveti,

ganditiva ca in 90 la suta din localurile din aiud se asculta alte posturi sau cd sau casete, credeti ca in acele localuri nu exista oameni care sa fi in targhet????

sunt dar nu mai sunteti cautati pt ca nu aveti calitate sau poate targhetul nu e bun
nu stiu dar tre sa faceti ceva altfel veti fi ascultati de cei care vin sa faca dedicatii si cam atat!!!!
traieste-ti viata cat mai placut atat cat esti tanar!!(fa ceva care sa ramana in urma ta).
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde MaTZu » Mar Noi 08, 2005 3:54 am

Suntem noi 5-6 pe forum care va criticam,dar fiti siguri ca in spatele nostru sunt mult mai multi care va critica,mai ales cei tineri..Incercati sa faceti un sondaj de opinie in randul cetatenilor din Aiud,sa vedeti cati la suta dintr-e ascultatorii de RADIO asculta "RADIO EVENIMENT"?!Si mai e o chestie,multi asculta RADIO EVENIMENT pt ca nu prind alte posturi din cauza ca acoperiti voi cu frecventa voastra...cei care au aparate mai performante fiti siguri ca nu asculta Radio Eveniment!Si in localurile din Aiud care se respecta nu am auzit niciodata RADIO EVENIMENT..
Deepest Sound...
MaTZu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Khelu » Mie Noi 09, 2005 12:43 am

noi suntem penibili?dar C.P.cum e?inainte sa vb de noi,ascultatzi putin aceste prezentatoare de stiri,k dc le mai ascultatzi si cand prezinta stirile din sport,e bai mare.yo inteleg ca nu toata lumea stie engleza,dar chiar asa sa pocesti unele nume,mai ales al unor orase fff cunoscute din lumea asta?deci nujtiu care sunt penibilii la faza asta.bafta in continuare!!!!!!!mie chiar imi place Radio eveniment,k ma amuz copios pe seama lor!BAFTA!!!!!!!!!!!!
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde MaTZu » Mie Noi 09, 2005 2:33 am

PT.RADIO! nu suntem singurii care va critica..mai sunt si altii de pe alte forumuri..
"intradevar, suntetzi jalnici.mi se pare normal sa fie asa cu atatea capete "luminate",toate adunate intr-un singur post de radio daca il putem numi asa.sunteti foarte buni in promovarea prostiei exprimarii anagramate,si in plus sunteti lipsiti de imaginatie.oricum ascult alte posturi de radio dar ma deranjeaza faptul ca in orasul in care m-am nascut "pluteste prostia in aer" daca intelegeti ce vreau sa spun dar nu prea cred.Daca totusi vreti sa faceti un radio cat cat de cat care sa castige bani si din altceva nu numai din dedicatii incepeti prin a schimba dj-ii a caror inteligenta este cu mult sub inteligenta medie a ascultatorilor.sper ca in curand sa apara un nou post in aiud, si va aparea.as mai avea multe de obiectat dar nu are rost sa-mi ocup timpul cu nimicuri."...NU EU AM SCRIS!! AM GASIT PE UN ALT FORUM POSTUL ACESTA!
Deepest Sound...
MaTZu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Khelu » Mie Noi 09, 2005 8:21 pm

si am uitat ceva.spunea cineva de la radio k nu poate sa puna muzik care o vrem noi.inteleg asta,dar mai lasati-ne cu QUE SERA ,CC CATCH si altele din anii 20,piese pe care le difuzati o data la 2 zile(asta in cazul in care nu sunt o data pe zi).in afara de Robbie Williams-Tripping,nu am prea auzit ceva nou la voi.si faptul k ati bagat de cateva ori David Guetta-The world is mine si Bon Garcon-Freak u,asta nu inseamna k ne-ati spart cu muzik buna,ci doar ati aflat de la noi de muzik buna,k de nu doar muzik populara ascultam.La revedere!!!!!!!!!
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde MaTZu » Dum Noi 20, 2005 8:35 am

Am auzit si eu intamplator vineri dupa amiaza un anunt publicitar la radio ...jenibil..nici nu mai are rost sa spun despre ce era vba in anuntul respectiv,nu de alta dar anuntul a fost difuzat total gresit(spun asta pt k stiu cum trebuia sa sune anuntul respectiv)..sunteti varza!Khelu si Dolph stiu despre ce anunt este vba.Va rad oamenii deja..rau ati ajuns :))
Deepest Sound...
MaTZu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Khelu » Dum Noi 20, 2005 1:56 pm

yo stiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde robilix » Lun Noi 21, 2005 12:10 am

daca stiti .... poate ar fi bine sa va scrieti pe privat
Designers are meant to be loved, not to be understood.
- Fabien Barral -
robilix
Administrator AiudOnline
Administrator AiudOnline

Mesajde Khelu » Lun Noi 21, 2005 8:37 pm

mama ce power-play a fost azi la radio:))))))))incredibil,parca eram la gradinitza.asta e,I LOVE THEM!!!!!!!!!!!!
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde r_angel » Mar Noi 22, 2005 11:14 am

eu zic ca nu are rost sa mai scrieti despre acest subiect pt ca sunteti prea putini si oricum nu rezolvati mai nimik
traieste-ti viata cat mai placut atat cat esti tanar!!(fa ceva care sa ramana in urma ta).
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde Khelu » Dum Noi 27, 2005 2:31 pm

r angel,cred k ai dreptate,nu se va rezolva nimik.asta e:((((((
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde r_angel » Lun Noi 28, 2005 4:12 pm

e ceva privat, e post particular si nu ai cum sa shimbi ceva
poate daca era de stat
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde Horvath » Dum Dec 04, 2005 2:50 pm

Radio a spus:
Sunt doar atunci cand ascultatori le solicita, dar sunt platite.

Dac eu vin cu vreo cinci milioane de lei se cer numai death metal sau chiar si black metal pana ce mi se termina banii o sa fie muzica pe care eu vreu? Doar am platit!
Sunteti cei mai penibili din lume, urla prostia din voi, mergeti in alt secol si faceti radio domnilor, duceti de rapa imaginea orasului.
Mai lasatine in pace cu scuzele voastre, sunt oameni care au experienta si oameni cu ideei, dar si cei, taticul lor nu este sus!!!!
Rusinica - rusinica. Sau lasane lasane !!!!!
ich weis, was zuviel ist, das ist zuviel.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde r_angel » Dum Dec 04, 2005 4:49 pm

un punct de vedere foarte bun, horvath, si sunt curios la reactia si explicatia pe care o vor mai da si acum!!!
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde claudiu » Dum Dec 04, 2005 4:59 pm

Horvath atentie totusi la gramatica. Forum forum.. da..

Cred ca scopul topicului si-a atins menirea. Nu cred ca mai are rost sa ascultam(citim) pareri pentru ca e clar ca sunt numai de rau. De rau dar pareri fondate si indreptatite.
"The only thing that ever really frightened me during the war was the U-BOAT peril" -Sir W.Churchill
claudiu
Membru Expert
Membru Expert

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Muzica