left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Luk

Restaurante, baruri, terase, pizzerii, cofetarii, internet cafeuri, discoteci ...

Luk

Mesajde robilix » Lun Iul 07, 2003 11:43 pm

Imagini si informatii:
http://www.aiudonline.ro/divertisment/luk

Denumirea localului:
Luk

Adresa:
Str. Libertatii, Piata Agro-Alimentara

Specificul localului:
bar
terasa
restaurant

Programul de functionare:

Informatii:
numarul de locuri interior:
numarul de locuri terasa:

Organizari evenimente festive:
da [x] nu [ ]

Se pot face rezervari:
da [x] nu [ ]
tel. 0258 861

Dotari extra:
-

Observatii:
-
Designers are meant to be loved, not to be understood.
- Fabien Barral -
robilix
Administrator AiudOnline
Administrator AiudOnline

Mesajde arty fact » Mar Iul 08, 2003 8:26 pm

Iata unul din localurile unde nu tin minte sa fi fost si mai sunt multe altele, caci ma simt acum depasita, din cauza ca nu sunt prezenta in Aiud si atunci e firesc sa nu mai stiu care a disparut, care a aparut... totusi, fiind atat de numeroase, presupun ca tinerii mai ales practica asa zisul "pub jumping", adica cheltuiala majora si epuizarea noptii din bar in bar...;-)
Ce spui Robi, ti se pare acesta un obicei vatamator?
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

musai sa va zic!

Mesajde Ioana » Mar Ian 06, 2004 12:58 am

eu aici am petrecut un Revelion tare fain.
(trebuia sa va impartasesc aceasta veste care desigur, va schimba vietile atator oameni, si care, desigur, a pus pe toata lumea pe jar) 8)

... eu nu prea ies, dar LUK imi pare a fi un loc in care chiar poti sta la o poveste, pana uiti de tine, iar canapelele de sus sunt o minunatie.

nota 10.

din ciclul "amintiri dragi amintiri"
va salut :wink:

Ioana
Ioana
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Rami » Mar Ian 06, 2004 1:41 pm

mda... e fain localul ..
imi place cum e aranjat .. desi nu l-am mai vazut de 5 luni .:D poate s-a schimbat cate ceva ..
nu prea obisnuiesc sa ma duc acolo . de obicei .. dar cate`o data mai fac cate o exceptzie .. si ma duc :D
orizont.designrevolution.ro
Rami
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde arty fact » Mar Ian 06, 2004 3:12 pm

Canapele? De piele sper? Ioana, desigur ca lumea s-a schimbat si radiaza de fericire sa auda si alte confesiuni decat ale mele! Hihihi... ;-) Poate ne spui cate ceva si despre noutatile din Cluj (acolo te afli acum, nu?)... referitoare la new clubs , new design...
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde sabu » Mie Ian 07, 2004 7:16 pm

mie mi se pare cam scump in comparatie cu restul localurilor ;) dar noah .. de dragutz e dragutz si eu ma mai duc pe acolo ...
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

oi

Mesajde Ioana » Vin Ian 09, 2004 5:41 pm

[quote="arty fact"]"Canapele? De piele sper? "

yeap, canapele... nu de piele, dar moi si bune... te pierzi in ele, si daca te delectezi si cu o discutie antrenanta... (bine, poate nu numai discutie) poate fi chiar interesant. zic.

prin cluj? frig mare.

mie imi place Insomnia. acum au peretii impodobiti cu oi roz.
(nu stiu de ce, dar se pare ca toata lumea are o obsesie in ultima vreme cu oile.... e plin de reclame cu oi... care de care mai stupide... adica.,.. bine., am inteles, suflet mioritic, destin mioritic,... da'totusi.... ce-i prea mult nu-i sanatos/.... da' si aici se aplica spiritul de turma... a sarit cineva cu o idee.(mi se pare ca SPRITE au fost primele oi).... si gata, s-a si format turma de creatori de... diverse, numai oi sa aiba... iar noi, consumatori cuminti, ne aliniem sub sigla OAIA NOASTRA CEA DE TOATE ZILELE....halal "iesi din turma!")

servirea e nasoala in Insomnia, though... dar atmosfera face toti banii... destui. pacat ca nu mai servesc lapte cald cu miere, ca pe vremuri.

partea a 2-a din analiza cluburilor clujene
in episodul urmator!

stay tuned!

ioana

:lol:
Ioana
Membru Junior
Membru Junior

Re: oi

Mesajde claudiu » Sâm Iul 30, 2005 8:46 pm

Ioana scrie:
partea a 2-a din analiza cluburilor clujene
in episodul urmator!

stay tuned!

ioana
:lol:

:?
Parca era vorba de Luk si nu de cluburile din Cluj. De comparat nu ai ce sa compari...; E ca si cum ai compara Aiudul cu Clujul....
"The only thing that ever really frightened me during the war was the U-BOAT peril" -Sir W.Churchill
claudiu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Sk8erRoby » Mar Sep 12, 2006 2:34 pm

Claudiu, NU era vb de o comparatie intre Aiud si Cluj , Ioana a fost intrebata de arty fact de cluburile din Cluj si de noutati.
Poate ne spui cate ceva si despre noutatile din Cluj (acolo te afli acum, nu?)... referitoare la new clubs , new design...

"Luk" e unul din localurile selecte din Aiud unde poti merge sa stai linistit la o cafea, suc,etc., asta daca nu vine cate`un copilutz sa te intrebe daca nu vrei sa cumperi flori :P ( de multe ori am patzit`o) Destul de linstit localul, ceea ce imi place in mod deosebit e ca nu e aglomeratie de obicei.( sau asa s`a intamplat cand am fost eu :?: )
E ok.. :wink: zic eu... :!:
just a sweet revelation...
Sk8erRoby
Membru Junior
Membru Junior

Înapoi la Locuri de petrecere a timpului liber!