left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

despre muntomani

Avetzi un hobby pe care vretzi sa-l impartashitzi cu restul lumii. Aici este locul in care il putetzi face cunoscut

despre muntomani

Mesajde simon slash » Mar Feb 18, 2003 2:42 pm

de ce de exemplu nu se ocupa nimeni de ecologizarea cheilor aiudului?
simon slash
Membru Junior
Membru Junior

Ecologizarea...in zona turistica a Aiudului

Mesajde levynagy » Mar Feb 18, 2003 7:35 pm

Subiectul cu Cheile Aiudului şi ecologizarea mi se pare foarte incitant!! :idea: 8)
Consider, însă, că ar trebui să îl mutăm la capitolul "Turism", tot aici pe Forum, dacă eşti de acord. Astfel va fi mult mai bine vizualizat de toţi cei interesaţi de turism şi poate vei primi şi nişte răspunsuri de la membri site-ului. Ce zici? :?: Acolo voi încerca să moderez discuţiile legate de acest subiect. Ca Hobby, poţi păstra aici subiectul "Muntele" (presupun că e vorba de escaladă...). Aştept decizia ta şi iţi promit că vei primi multe răspunsuri! :!:

Până atunci, dacă tot e iarnă şi stăm în casă, priveşte pozele mele din Cheile Aiudului de pe http://www.levybiketribe.tk (la Arhiva Foto). :lol:
levynagy
Membru Junior
Membru Junior

Înapoi la Hobby