left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  
    
 
 
cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro
 
AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni
 

Laureatii olimpiadei judetene la stiinte socio-umane

Articole care au aparut despre Aiud, despre aiudeni.

Laureatii olimpiadei judetene la stiinte socio-umane

Mesajde robilix » Vin Mar 18, 2011 2:38 pm

Ziarul Unirea - 18 martie 2011

Laureaţii olimpiadei judeţene la ştiinţe socio-umane

Colectivul de cadre didactice al Colegiului Economic “D.P. Marţian” Alba Iulia, în frunte cu directorul Ioan Marinescu, a fost implicat în organizarea şi desfăşurarea etapei judeţene a olimpiadei de ştiinţe socio-umane, care şi-a stabilit câştigătorii, ne-a anunţat prof. Ioan Muntean, inspector şcolar de specialitate la IŞJ Alba. Iată lista laureaţilor, pusă la dispoziţie de Lucian Irimie: lEducaţie civică: 1. echipajul Luana Bel, Eduard Herlea – Şcoala nr. 3 Cugir, 2. Ioana Banu, Iulia Crişan – Şcoala “Singidava” Cugir, 3. Mădălina Constantinescu, Andra Jucan – Şcoala Câmpeni,
lCultură civică: 1. echipajul Ana Maria Bradea, Paula Hărăstăşan – Şcoala nr. 3 Cugir, 2. Mădălina Cisteian, Adrian Mihu – Şcoala “Toma Cocişiu” Blaj, 3. echipajele Ioana Manea, Gabriela Nicoară – Şcoala “Toma Cocişiu” Blaj şi Andreea Popa, George Haţegan – Şcoala “Ovidiu Hulea” Aiud, lEconomie: 1 Adrian Căbulea – Colegiul Naţional “Horea, Cloşca şi Crişan” Alba Iulia, 2. Narcis Coţovanu, 3. Niculina Fulger – ambii Colegiul Militar “Mihai Viteazul” Alba Iulia,
lFilozofie: 1. Costinel Mareşi – Colegiul Militar “Mihai Viteazul”, 2. Iulia Arion – Colegiul Naţional “David Prodan” Cugir, 3. Andrada Gherman – Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” Aiud,
lLogică şi argumentare: 1. Lidia Benea, 2. Daniela Benea – Colegiul Naţional “David Prodan” Cugir, 3. Raluca Gligor – Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” Aiud,
lPsihologie: 1. Maria Gurzău – Colegiul Militar “Mihai Viteazul”, 2. Iulian Iulieşu – Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” Aiud, 3. Alexandra Bogdan – Colegiul Naţional “Avram Iancu” Câmpeni.
lSociologie: 1. Simina Bâle – Colegiul Naţional “Lucian Blaga” Sebeş, 2. Marius Bradea – Colegiul Naţional “Titu Maiorescu” Aiud, 3. Alexandra Murariu – Colegiul Naţional “Lucian Blaga” Sebeş.
Robert GHERGU
Designers are meant to be loved, not to be understood.
- Fabien Barral -
Avatar utilizator
robilix
Administrator AiudOnline
Administrator AiudOnline
 
Mesaje: 5638
Membru din: Vin Noi 15, 2002 2:40 pm
Localitate: Cluj, Romania / fotolix.ro

Înapoi la Articole, publicatii, ziare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron
top
right  
  img   img  
Powered by Robilix WEB
Valid XHTML 1.0 Transitional This document validates as CSS!
Copyright AiudOnline.ro © 5.0
:: 2002 - 2012 ::
   
Robilix WEB - Web Design & Identity  |  Foto Robert Lixandru  |  Fundatia "Inter-Art"  |  Centrul Cultural "L. Rebreanu" Aiud  |  Loteria vizelor  |  Rent a car  |