left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Cati ani aveti ?

Cu ajutorul paginii Aiudului cred ca multi au reusit sa isi gaseasca prietenii. Acum e momentul sa discutam impreuna aici.

Mesajde r_angel » Lun Mar 27, 2006 12:34 pm

bravo tie si la cat mai multe inainte
traieste-ti viata cat mai placut atat cat esti tanar!!(fa ceva care sa ramana in urma ta).
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde Sk8erRoby » Lun Sep 11, 2006 4:12 pm

Am 21 de ani, student in Cluj, am facut cate ceva si am realizat ca mai am multe de facut.. :roll: dar sunt increzator in fortele proprii si sper sa reusesc in viata ce mi`am propus cu multa munca si putin tupeu. :D
just a sweet revelation...
Sk8erRoby
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Horvath » Mar Oct 17, 2006 1:06 pm

Va doresc la toti LA MULTI ANI, cand va vine randul.
Fericire, multa bucurie si realizari pe planul vietii.
"Tot ce va doriti."
ich weis, was zuviel ist, das ist zuviel.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde claudiu » Mar Oct 17, 2006 6:50 pm

Horvath , ce s-a intamplat ? :D
"The only thing that ever really frightened me during the war was the U-BOAT peril" -Sir W.Churchill
claudiu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Horvath » Mie Oct 18, 2006 12:38 pm

HAPPY!
ich weis, was zuviel ist, das ist zuviel.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Wanda » Vin Noi 17, 2006 4:09 pm

sa vezi ce happy vei fi joi dupa ce va umfla Bruges :P
live your life!!!
Wanda
Membru Junior
Membru Junior

Varsta nu trebuie sa fie un secret

Mesajde Any » Lun Dec 15, 2008 4:30 pm

Am 27 de ani si pana la aceasta varsta am trecut prin multe greutati dar si momente fericite.Dupa ce am terminat liceul la Ciumbrud m-am casatorit :iubire: (cu fostul meu diriginte si profesor de sport Sebastian Padurean) pe urma am nascut o fetita pe nume Bianca care pot sa spun ca este cea mai mare realizare a mea :angel: . Am muncit la "LIN & EMA" 3ani impreuna cu sotul meu. Dupa 4 ani de la nasterea fetitei mele (4 ani fericiti) sotul meu moare intr-un accident de masina.......... E foarte dureros si te intrebi de multe ori de ce iti da Dumnezeu fericirea absoluta ca apoi sa iti ia jumatate din ea????? Totusi e bine ca am comoara ( fiica mea Bianca)langa mine. Acum muncesc in Italia. Cam asta am facut eu pana la 27 de ani. Va pup :bye:
Any
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Re: Cati ani aveti ?

Mesajde dancor » Vin Apr 06, 2012 6:39 pm

Am parcurs toate mesajele inscrise si am constatat ca s-a produs blocajul paginii ceea ce inseamna ca aiudenii nu vor sa mai vorbeasca despre varsta, foarte bine ... in fond si la urma urmei ce conteaza varsta,,conteaza ceea ce faci..ceea ce rezulta din ce faci... si cu ce te alegi in final ... si apoi multumirea de sine este cea mai importanta realizare a ..varstei... ce va spuneam in mesajul din 20 oct.2004 ..ca am o fiica care a intrat la arhitectura ... ce va spun acum in mesajul din 06.04.2012 ( dupa 8 ani mai aiudenilor ) ca am o fiica care este arhitecta de 2 ani si-mi creste inima de bucurie cand vad ce elan are cand vorbeste despre proiectele pe care le face ... iar eu la cei ... (secret)ani in continuare sunt activ(chiar foarte activ) ma laud cu varsta care o am si fac foarte multa miscare .. ceea ce face bine peste tot(inclusiv la "buzunar") .. Voi "aiudeni de peste tot" cu ce va mai lauda-ti in afara de varsta(ascunsa oficial)... :kiss: :hohote: :D
dancor
Membru Senior
Membru Senior

Anterior

Înapoi la Aiudeni de peste tot