left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Primarul se lauda cu 3 lucruri in 8 ani!!!!

Te supara, te deranjeaza ceva, cineva din Aiud? Spune-ti "offfffff"-ul aici.

Primarul se lauda cu 3 lucruri in 8 ani!!!!

Mesajde sergiu » Mar Mai 22, 2012 12:46 pm

PRIMARUL asta trebuie schimbat,la RADIO EVENIMENT a zis ca aiudenii au MEMORIA SCURTA si au uitat cate a facut el pt.AIUD si se lauda ca a facut PODUL PESTE VALE in DALAS si SENSUL GIRATORIU in MICRO si BAIA COMUNALA ce a facut-o acuma inainte de alegeri,Pai in 8 ani de zile doar cu atata se lauda cu 3 LUCRURI?????? in alte orase sensuri giratorii apar peste noapte si sunt o gramada si nu se lauda nimeni cu ele si el zici ca a construit o minune :))) eu zic sa votati pe oricine ALTICINEVA numai pe PRIMARUL asta NUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uitati cum arata vechiul CINEMATOGRAF din centru parca a fost un razboi pe acolo,tiganii fura tabla de pe acoperis,nimeni nu face NIMIC!!!! pana si festivalul ZIUA TINERETULUI a aparut peste noapte,pana acum nu am auzit de el,acuma tot ce se face in AIUD este inaintea alegerilor,pana acum nimic!!!!!! PARCUL e distrus si multe altele,oricum daca stau si ma gandesc eu daca merg la primarie sa cer ceva nici nu sunt bagat in seama,daca merg astia de CULOARE sa nu le zic(TIGANI) si astia sunt foarte foarte multi in aiud,automat le sunt indeplinite toate dorintele doar nu se risca primaru sa piarda ditamai populatia care il voteaza!!!!!!!! cu respecte si sper sa MAI SCHIMBAM SI NOI PRIMARU CU UNUL MAI BUN SPER,SAU MACAR SA INCERCAM SA AVEM UNUL MAI BUN!!!!!!!!!!!! :bye: :bye:
sergiu
Membru Junior
Membru Junior

Re: Primarul se lauda cu 3 lucruri in 8 ani!!!!

Mesajde raluca popan » Lun Iul 02, 2012 4:42 pm

mda, schimbarea a avut loc, numai ca e tot acelasi harnic gospodar :)
cat despre cinematograf/fosta discoteca... naspa rau treaba. e sticla sparta peste tot acolo si bucati mari de geam care abia se tin in rama (!) si se joaca copii in parculet langa vestigiul acesta primejdios; e o imagine postapocaliptica; chiar am stat si m-am uitat si mi-am zis in gandul meu: mda, daca asa e inafara, oare ce-i inauntru?

rugaciune: Domnule Primar :bye: , daca cititi acest forum, va rugam, auziti-ne... e totusi oraselul nostru...
raluca popan
Membru Junior
Membru Junior

Re: Primarul se lauda cu 3 lucruri in 8 ani!!!!

Mesajde vas janos » Lun Dec 31, 2012 1:23 pm

De a ne lauda este o mostenire din vechiul regim.Pana cand are pe cine sa prosteasc ,pentru el este o afacere foarte buna.Deocamdata il meritam totodata ne meritam si soarta.
vas janos
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Înapoi la Ce te deranjeaza in Aiud?