left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

mai exista agentie turistica?

Aiudul e plin de monumente istorice, multe dintre ele insa nu sunt cunoscute.

Mesajde arty fact » Mie Aug 06, 2003 1:42 pm

Da, ar fi interesant sa obtinem si niste facilitati oferite, preturi practicate de cei care fac agroturism sau de la hotelul, cabanele din zona Aiudului. E ciudat intr-adevar sa recomanzi alte obiective turistice cand tu stai pe o gramada de aur (ne-exploatat).Totusi, sa se inteleaga clar- faptul de a scrie despre calatorii in alte zone poate fi util, deoarece trebuie sa mearga undeva si aiudenii, nu? Asa cum cu siguranta cei care locuiesc in Constanta si isi permit , incearca si alte locuri, intrucat o viata au sa stea in portul lor. Nu cred ca un iubitor de cultura si istorie ar spune "nu" sa vada Andaluzia, caci in fond Spania merita vazuta nu numai pt plaje si coacere la soare(cred ca lui Levy, in calitate de iubitor al Orientului, i-ar fi placut sa vada urmele lasate de civilizatiile maure sau ma insel?)...
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde stefania » Mie Aug 06, 2003 4:34 pm

as veni cu mare drag, Levy, mai ales ca mi-e tare dor, uite cum soarta imi joaca feste si de data asta :( - impreuna cu niste prieteni din Cluj(si rude prin alianta) vom petrece un week-end la munte cu ocazia unor aniversari din perioada 15-19 august, o prietena din Dej care este cu o zi mai mare decat mine a propus cu aceasta ocazie Rametea sau Busteni, dar pana la urma vom alege ce este mai aproape de noi tinand cont ca nu avem decat 2 zile libere. chiar imi pare rau. :cry:
nu am insistat prea mult sau poate nu am cautat unde trebuia,dar nu am gasit prea multe oferte pe internet, la agroturism ma refer, binenteles, la R.
STEFY
stefania
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde arty fact » Mie Aug 06, 2003 5:31 pm

Hm... oare e cazul sa te felicitam la "Aniversari", Steffy?:-) La Multi Ani, daca imi dau bine seama ca se apropie ziua ta.
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde stefania » Joi Aug 07, 2003 10:58 am

merci, merci :joint:
da' cam devreme :hyhi: :hihihi:
STEFY
stefania
Membru Senior
Membru Senior

Anterior

Înapoi la Turismul in Aiud