left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

who loves manowar?

Toata lumea o asculta, acum este timpul ca toata lumea sa-si spuna parerea.

who loves manowar?

Mesajde metallboy » Mie Feb 09, 2005 4:03 pm

HAIL ...as vrea sa cunosc si sper sa cunosc si sa vad multi fai ai acestei formatii dar si parerile lor despre trupa ...si eventual sentimentul de a fi la un concert manowar (daca ese cineva care l-o trait..)....astept parerile voastre...\m/
n-am
metallboy
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde ManOwaR » Mie Feb 09, 2005 6:10 pm

Salut Metallboy si bine ai facut ca ai pus aceasta problema si cu ocazia asta te invit sa mergem impreuna sa vedem un concert Manowar in Cehia unde se tine in vara Monster of Rock 2005 asta binenteles daca te lasa ai tai.Tinem legatura si astept si alti fani sa ma contacteze in cazul in care vor sa vada la lucru cele mai tari trupe ale momentului:Manowar;Hammerfall;Rapsody si altele. :evil:
ManOwaR
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde metallboy » Mie Feb 09, 2005 6:18 pm

HAIl...ami pare bine ca ma inviti la concert dar din pacate sant prea mic si ai mai nu cred ca ar fi de acord ...dar iati multumesc pt invitatie...you now...la 16 ani un concert cu manowar nu ar strica dar ....ata ete....oricum sper sa te distrezi acol....defapt sigur ca o sa te distrezi ....sa aduci vesti cum a fost acol...METAL LIVES FOR EVER....\m/
n-am
metallboy
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Ducky » Mie Feb 09, 2005 7:02 pm

Hail !!!
Sper sa infintam un War Club in Aiud ... pt fanii adevarati pentru ca avem nevoie de asa ceva \m/. :evil:
ManOwar !!!! \m/
Ducky
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde arty fact » Mie Feb 09, 2005 9:36 pm

Imi plac anumite piese (desi nu le mai tin minte titlurile... a trecut ceva timp), dar nu sunt convinsa ca ar exista atatia fani incat sa se poata infiinta un fan club solid. Mi se par si putin passe in contextul in care heavy metal as we knew it nu va mai fi (decat in "reluare", cand se mai aprinde gustul retro). Zic asta deoarece puristii care mai continua sa faca muzica asa cum o faceau in decada 8 a secolului trecut nu mai au prea mare succes, iar restul (gen Bon Jovi) incearca sa tina pasul cu timpurile.

Am in schimb o intrebare:nu considerati ca muzica rock suna prea masculin (chiar daca atinge ocazional si inima fetelor)? (Nah, am ajuns sa intreb si asta... o Arty mai tanara m-ar fi repudiat pt asemenea idee, heh... ;-))
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde metallboy » Mie Feb 09, 2005 10:58 pm

HAIL...ce....sa sti ca nu ai dreptate arty in legatura cu fanii manowar....ma rog daca te refereai la aiud poate ai umpica de dreptate dar ca sa te convingi ca fani exista i romania da o raita pe manowar.ri si vei vedea declatatii faine de adevarati metalisti...adevarati iubitori de muzica heay metal si in special manowar......dar oricum ideea cu WarClub-ul nu e deloc rea si voi incerca tot posibilul sa facem un club.....ducky...you have my help..so..char de nu vom reusi..macar vom incerca...Muzica metal mai traieste si sant aiudeni pe care ai cunosc eu si le place cu adevarat manowar...si sper ca ne vor ajuta sa infiintam acel WarClub..
va las HAIL & KILL
n-am
metallboy
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Ducky » Joi Feb 10, 2005 7:04 pm

Hail !
Thanks ca vrei sa ma ajuti adica sa ne ajuti.. pe toti fanii Heavy Metal dar mai ales pe fanii Manowar... O sa incercam sa facem o pagina Heavy Metal dar pt. asta trebuie mai multi fani dispusi sa ajute... asa ca daca vrea cineva WarClub sa ne ajute cu cat poate !!!! \m/
Hail :twisted:
ManOwar !!!! \m/
Ducky
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde metallboy » Joi Feb 10, 2005 8:37 pm

Hail...da ...pt inceput....santem deja 3 oameni...si speram sa ne mai inmultim ... tre sa mai existe in aiudul asta ceva fani ManOwar...oricum ai asteptam cu sugestii...oricum noi ramanem uniti....si vom incerca ceva .....sper sa iasa treaba bine....oricum HAIL pt toti HEAVY METAL-isti...
:evil:
n-am
metallboy
Membru Junior
Membru Junior

Înapoi la Muzica