left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Cupa Uefa

Manifesatiri sportive ... anunta data lor, comenteaza partidele, spune-ti parerea despre sportivi.

esti sigur k o sa mearga si dINAMO!!!!!

Mesajde Khelu » Mie Dec 14, 2005 5:11 pm

eu nu as fii asa sigur!!!!!!!deseara voi fii cel mai mare suporter al echipei franceze:))))))aici se vede valoarea,nu cu unele campionate si cupe furate,care nu au nici o importanta.Sunt stelist,dar cu rapidu nu am nimik:ei tac si fac(oricum,urata treaba cu V Moldovan,dar asta e).deci FORTZA STEAUA!!!!!Bravo rapid!!!!!!dINAMO poate la anul(vesnica speranta moare ultima la ei):)))))))
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde r_angel » Joi Dec 15, 2005 12:23 pm

e bine ca macar dinamovisti mai tin pumnii si celorlate echipe care joaca in uefa ...............pacat ca nu sunt toti suporteri romani cand e vorba de uefa

si daca te-ai fi uitat la meci ai fi vazut ca dinamovistii au fost privati de golul calificarii in primavara europeana

ca dovada de suporter roman BAFTA STEAUA SI RAPID MAI DEPARTE IN UEFA.......PACAT CA NU AVEM 3 ECHIPE ACOLO............poate asa in 2007-2008 am fi avut 2 echipe in LIGA CAMPIONILOR

si chelule poate nu e cea mai constanta echipa din romania dar te asigur ca nici una (si toate siar dorii) sa aiba forta de atac a lui dinamo.......plus un asa executant de lovituri libere precum este NICULESCU si mai vorbim dupa ce o sa joace si DANCIULESCU
traieste-ti viata cat mai placut atat cat esti tanar!!(fa ceva care sa ramana in urma ta).
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

HI HI HI

Mesajde Khelu » Joi Dec 15, 2005 4:07 pm

iubesc fotbalul.il iubesc pt k cateodata Dumnezeu se mai intoarce si mai da cate o palma celor care in tzara castiga campionate si cupe doar cu blaturi si arbitrii,dar cand scot capul afara isi dovedesc valoarea.asta e.si nu cred k a fost gol valabil,din moment ce arbitrul a fluierat(parerea mea) inainte sa dea chihaia in minge.asa cred eu,popate ma insel.oricum nu conteaza parerea mea sau a altora in legatura cu acel gol,ci conteaza ca au ramas in europa singurele dintre echipele mari din Romania care joaca pe buna in tara:STEAUA si rapid.Cinste giulestenilor pt locul 1.Nu ma asteptam la asa ceva,recunosc.sa speram k termina si STEAUA pe 2,pt marea revansa(desi acum nu prea conteaza) cu rOSENBORG!!!!!!!!!!!1
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Joi Dec 15, 2005 7:33 pm

nu stiu ce sa zic de golul respectiv. adevarul e ca daca arbitru era atent la faza poate dadea golul. who knows? oricum nu se mai poate face nimic. felicitari rapid! pacat de minca... :) a gafat incredibil. ar fi bine sa castige si steaua astazi sa isi asigure un loc 1 meritat. sunt curios: pleaca radoi la bayern? 10 mil. nu dau nemtii pe el, dar 5 sigur dau. numai sa nu faca tampenia de a pleca la dnper...

ps : daca dinamo se tineau tot timpul de treaba castigau 2 meciuri usoare: cu levski si cu heernveen. sa nu mai zica nimeni ca arbitru le-a furat calificarea. se putea mai usor : victorie la bucuresti, egal la sofia.
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde sabu » Vin Dec 16, 2005 2:22 am

s-a terminat si meciul, felicitari steaua. herta a fost absenta total de pe teren :) oricum sa ne rugam sa nu nimerim cu nemtii sau cu bolton ;) restu toate is trecubile .
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde r_angel » Vin Dec 16, 2005 11:17 am

daca ai fi vazut meciu kelule din cate stiu eu mingea a fost respinsa de portar la chihaia si faza de atac nu era terminata
cum am mai zis si in baschet sau alte sporturi dar jucatorul a sutat sau a aruncat si mingea e in aer se asteapta terminare fazei.

si kelule sa nu uitat blaturile lui steau cu poili tm (acel 8-1 foarte mincinos) si cu apulum!!!!!!

si ca sa stii ce inseamna fairplay uitate pe site la prosport sau la gazeta ca sa vei o dovada adevarata
traieste-ti viata cat mai placut atat cat esti tanar!!(fa ceva care sa ramana in urma ta).
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde sabu » Vin Dec 16, 2005 6:07 pm

apulum nu a facut blat cu steaua. sunt sigur! cu dinamo, da dar cu steaua nu .. poate si cu rapid in deplasare ...
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Khelu » Vin Dec 16, 2005 7:53 pm

8-1 a fost blat?daca tu crezi asa ceva,inseamna k nu prea te pricepi la fotbal.si nu te lua dupa ziare.ca dovada uite una klara:STEAUA si rapid termina grupe ffff grele pe locul 1,si in ziare ce scrie?cum nu s-a calificat dINAMO!!!toata lumea stie k prospoert si protv sunt cu dinamo.uite cum zbiara comentatorii cand da dinamo gol,si cum se comporta cand dau altele gol.vrei sa vb de fair-play?ce a zis porcea ca a facut cand a luat STEAUA cupa campionilor?si sa nu uitam de blaturile lu dinamo cu alba,ceahlaul,craiova (cand era akolo netzoiu),ceahlaul(trebuia sa bata cu 7-0 pe ceahlaul k sa treaca pe locul 1,siexact cu atat a batut,sper k iti amintesti).dece dupa revolutie nu a scos dinamo deloc capul in europa?chiar atunci cand "domina un campionat"?deci sa vede cu ochiul liber care e valoarea in tzara asta:STEAUA si rapid!!!!!!!!!si inca ceva:Sabule,imi PLACE poza ta:))))))
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde r_angel » Vin Dec 16, 2005 10:40 pm

nu are rost sa vorbim
si acel 8-1 nu a fost scris in ziare ca a fost blat ci au spuso oamenii de pe stadion printre care minune si suporteri stelisti pt ca tot de 7 goluri diferenta avea nevoie steua pt primul loc
si sa nu uitam va steaua de vreo trei patru ani nu prea a vandut jucatori......................=omegenitate
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde sabu » Vin Dec 16, 2005 11:26 pm

da si? :) tocmai! asta trebuie sa faca o echipa pentru a avea performante. omogenitate! ceea ce dinamo doamne fereste sa faca. sunt curios : pleaca bratu, zicu, tamas. cel mai important : tamas. vezi cum se duce dinamo in retur ...
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde r_angel » Sâm Dec 17, 2005 12:31 am

cei de la dinamo de prosti ce sunt nu vor sai plateasca salarul ca sal transfere. asta e.
valoarea echipei a fost dovedita cu everton cand au jucat magistral.
daca ar pleca cativa oameni din conducerea (borcea, netoiu,becalii ) lui dinamo ar fii super ok si poate ar revenii in topul celor mai iubite echipe acolo unde a fost odata
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde Khelu » Sâm Dec 17, 2005 7:30 pm

ai dreptate aici.dar in retur o sa plece o gramada,si atunci se stie cine va lua al 23-lea titlu:STEAUA!!!!!!!!!!!
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Dum Dec 18, 2005 2:41 am

io il vad pe munti batandu-se pentru titlu ;)
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde r_angel » Dum Dec 18, 2005 4:19 pm

si poli timisoara o sa fie in lupta pt titlu
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde Khelu » Dum Dec 18, 2005 9:13 pm

poli?anu asta nu prea cred,desi nu m-ar deranja.ar fii mai palpitant campionatul,si decat sa ia dINAMO titlu,mai bine poli,KLAR!!!!!!!!!
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde r_angel » Lun Dec 19, 2005 10:41 am

mda inflcararea din unii oameni!!!!............
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

Mesajde Khelu » Lun Dec 19, 2005 11:16 pm

:))
Steaua Rulezzzz!!!
Khelu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Horvath » Mie Feb 08, 2006 10:49 pm

Dinamo !
ich weis, was zuviel ist, das ist zuviel.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

intr-adevar dINAMO:)))))))

Mesajde Wanda » Vin Feb 17, 2006 1:07 pm

dinamo a facut cel mai bun parcusr anul acesta in cupele europene,datorita lor s-ar putea k in 2007 sa avem echipa campioana direct in LIGA CAMPIONILOR!ne mai trebe 5 victorii si un egal.oare le poate obtine dINAMO?k vad k ei mai mereu au prestatii bune in Europa(ca si in tara,unde castiga doar cu arbitrii:)))))))))))))FORTZA STEAUA!!FELICITARI Rapid!!!!!!!!!!!!!!!
live your life!!!
Wanda
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde r_angel » Vin Feb 17, 2006 3:32 pm

felicitari stelei si rapidului!!!! pacat de uni fani pe care ii au
r_angel
Membru Senior
Membru Senior

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sport