left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

Cupa Uefa

Manifesatiri sportive ... anunta data lor, comenteaza partidele, spune-ti parerea despre sportivi.

Mesajde sabu » Lun Mai 01, 2006 3:05 pm

0 - 2 cu rapid ;) suntem peste tot acasa portile ni de deschid ...
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Cupa UEFA

Mesajde laurentiu » Lun Mai 01, 2006 9:41 pm

Am avut si noi o echipa aolo sus dar din pacate nu s-a ridicat la nivelul astepatarilor.Insa cei care s-au bucurat ca Steaua a pierdut sunt niste tampiti.
laurentiu
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Horvath » Mar Mai 02, 2006 2:43 pm

Ce a facut Steaua? Vai de ei, TEAPA pentru cateva milioane de romani.
Parca a fost BLAT?!!!!????? Sau nu?
Sa conduci cu doi zero, dupa care primesti patru, e super performanta n-am ce zice.
Poate daca mergea Rapidul mai departe era altfel "poate".
Cat despre antrenorul stelei ce sa spun? E naspa. A vazut clar ce au patit cei din inaintrea lor, si au facut acelasi greseala.

Si Laurentiule, te rog. Daca cineva a tinut cu cei de la BORO si s-a bucurat ca a pierdut Steau, nu inseamna ca e tampit. Eu sunt Dinamovist si am tinut cu Steaua, dar dupa meci am ras, si m-am bucurat pentru cei de la Boro, deoarece au jucat superior Stelei, si felicitari lor. Au fost mai buni, adica mult mai buni, conteaza si inteligenta intr-un joc, ceea ce a lipsit Stelei. Deci, cine este tampit la faza asta ?
ich weis, was zuviel ist, das ist zuviel.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

ha ha ha

Mesajde Wanda » Mie Mai 03, 2006 4:22 pm

horvath,nu-mi spune tu mie k ai tinut cu Steaua,k nu cred.un om care tine cu jalnici aia de catzei,nu are cum sa tina cu niste CAMPIONI!!!caci asta sunt ei pt Romania,chiar dc au pierdut:NISTE CAMPIONI!!!!!!!!!!si de-aia s-au bucurat toti dinamovistii in tara,pt k ei de obicei se bucura doar la insuccese,k succese dINAMO nu prea mai are,decat atunci cand intalnesc echpe fffff slab cotate,sau umbla la blaturi.k in Europa nu are rost sa mai vb,cand scoatetzi ciocarlia afara,cand v-ati luat-o.asta e.suntetzi niste frustratzi voi dinamovistii.si Sabule,in legatura cu gestul tziganilor la finalul meciului cu STEAUA,cand au inceput sa behaie,ce sa mai zic?asa conducere,asa echipa.dar se termina campionatu,si poate vor face si ei prin autocare:CRA CRA CRA!!!!!dar la caracterul lor,sunt sigur k va vor felicita,chiar dc Becali e cioban(asa ziceti voi).dar sa nu uitam k ciobanul asta a facut un sat intreg dupa inundatiile de anul trecut,dar mINISTRUL vostru nu a scos 5 lei din buzunar.la fel si dinu vama,marele conducator.si care e ciobanul aici?makar rapidistii nu s-au bucurat asa de evident k altii jpi noapte.si in legatura cu meciul dinter Steaua si rapid,a castigat cine a fost maii bun,asta e adevarul.dar mai sunt ceva etape,nu?bafta,si cine e mai bun sa ia al 23-lea campionat.FORTZA STEAUA!!!!!!!!!!!!
live your life!!!
Wanda
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Mie Mai 03, 2006 7:26 pm

tot respectul pentru ceea ce face gigi (ma refer la construit si donat). copos? valvis? ei sunt doar cu papagalul. razvan cu echipa face totul. si da, stiu ca ceea ce au facut ei nu a fost frumos. poate ai observat ca dragomir vrea sa ia masuri in privinta asta. si cu bucuratu ce sa zic... nu m-am bucurat de victoria lui boro, insa au meritat-o. oricum s-a vazut ca suntem doar la inceput ;)
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Horvath » Joi Mai 04, 2006 9:28 pm

Prietenii mei sunt stelisti si am fost cu ei impreuna la fotbal la cineva acasa. Si credema ca am tinut cu "campionii", dar ma rog mai bine nu spun nimic. Doar atat - Suntei jalnici. :P Rusine :oops:
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

gresit

Mesajde Wanda » Vin Mai 05, 2006 12:51 pm

jalnici sunt aia care nu au scos capul in europa deloc in ultimii 15 ani,dar care mai au tupeul sa comenteze.cand ajunge dinamo sa faca in Europa ce a facut STEAUA,mai vb.pana atunci,gata cu latratu
live your life!!!
Wanda
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Horvath » Dum Mai 07, 2006 2:32 pm

"JALNICI"?????
Mai jalnici ca echipa steaua nu exista. De exemplu meciul cu Gloria Bistrita, NO COMENT CE PENIBILI SI INCOSTIENTI FARA MINTE poate fi o echipa de fotbal, dau cu pumnul in geamurile de la hidrante? Se taie la vene si tendoane de nervi? Ascete gesturi sunt facuti de oameni bolnavi.
Dupa acest meci cu Gloria mi-am schimbat parerea despre Steaua.
Si Becali vrea sa fie presedinte in tara asta, sa ne conduca? Fiti seriosi si trezitiva!!!!
Romania a fost condus de un pantofar, acum ne lipsete un cioban sa conduca tara asta si putem sa ne sinucidem in grup cu totii.

In incheiere vreu sa spun RUSINE STEAUA.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

blah blah blah

Mesajde Wanda » Dum Mai 07, 2006 4:37 pm

invidia e imensa,mai ales cand o echipa e pe locul 3 in europa la coeficientul uefa,iar ala e pe 76.nu? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
live your life!!!
Wanda
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Lun Mai 08, 2006 9:43 pm

hmm... am ratat meciul, imi pare rau. dar mai grav e ce a zis tata jean, ca nu mai sunt oameni de onoare pentru blaturi, si d'aia nu mai face ...
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

tata jEAN......

Mesajde Wanda » Mar Mai 09, 2006 3:10 pm

asta e,am vazut cu totii meciul,si mai ales arbitrajul lui serea.nu e serea acelasi arbitru suspendat si trimis pt cateva luni in divizia c,dupa un dINAMO-National?cum poti pune un arbitru la asemenea meci,in care poate s-a jucat campionatul?si mai si zic unii k a jucat Steaua jenibil.nu,a arbitrat serea jenibil,k dc era arbitrajul corect,aveam in palmares al 23-lea titlu.dar asta e,nu poti juca 9 la 14,nu?oricum,in campionat e klar k sunt 2 fortze:STEAUA si rapid.dinamo e umplutura arbitriilor.asta e.
live your life!!!
Wanda
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde Horvath » Joi Mai 11, 2006 9:40 am

1. Steua acuza pe Rapid, ca ei au aranjat arbitrajul de la Bistrita.
2. Bistrita se plange ca a fost dezavantajati de albitraj.

Un grup de Aiudeni care au fost la Bistrita la meci au spus ca nu li se pare ca Steaua a fost dezavantajat de albitraj. Au jucat prost.

Acum se arunca mita moarta peste gard.

Normal: Albitru este vinovat de anumite greseli, Bistrita a stiut sa profite de nervii stelei, si Steua a jucat mai prost, adica nu erau concentrati la joc, erau prea nervosi ca sa controleze jocul si asa au pierdut.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

ce bine:)))

Mesajde Wanda » Lun Iun 12, 2006 2:22 pm

bine k s-a terminat totul cu bine,k au avut altii nervi akuma.FORTZA STEAUA!!!!!!!!!Spre 24!!!!!!!!!si desi sunt stelist,mihai stoica e un prostalau mare,klar.
live your life!!!
Wanda
Membru Junior
Membru Junior

SUPERCUPAAAAAAAAAA

Mesajde Wanda » Dum Iul 23, 2006 7:33 pm

si cu rezervele defilam in campionat.spre CHAMPIONS LEAGUEEEEEEEEE!!!!!!!sa moara borcea de suparareeeeee
live your life!!!
Wanda
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Mar Iul 25, 2006 1:17 am

mdea. dar sa fim seriosi: daca rapidul juca cu titluarii si steaua juca cu titularii :)

ps : minca sux
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Horvath » Lun Noi 06, 2006 11:43 am

Cine merge mai departe in editia asta UEFA cup?
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde sabu » Lun Noi 06, 2006 11:48 am

cred ca steaua :shock:
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Horvath » Lun Noi 06, 2006 6:41 pm

Steua, deoarece el intra in 32 la primavara.
Dar Dinamo si Rapid intra in 32? 14- 22 februarie?
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde sabu » Joi Noi 30, 2006 4:25 pm

no felicitari dinamo. mircea redinc e cel mai tare (asta am spus de muuult) :P sper sa castige si rapidu in seara asta ca de nu...
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde Horvath » Mie Dec 06, 2006 1:16 pm

Asta-i tare, NU-MI place cand o echipa sta la cheremul altora, ca si nationala, de multe ori depinde ce fac celelalte echipe si numai dupa ..... aflam daca ne calificam sau nu.
Naspa de tot, i-mi pare rau de rapid, depinde de jocul dintre francezi si greci.
Azi joaca steaua cu lyon, sper sa vedem un spectacol fotbalistic si nu un macel.
Horvath
Membru Expert
Membru Expert

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Sport