left
AiudOnline.ro
judetul alba, românia
  bine ai venit
pagina aiudenilor de pretutindeni
  home Home   contact Contact  

cautare rapida aiudeni
cauta Ai o legătură cu Aiudul? Înscrie-te acum în lista aiudenilor.
fotolix.ro

AiudOnline.ro / forumul aiudenilor de pretutindeni

rezultate de fotbal

Manifesatiri sportive ... anunta data lor, comenteaza partidele, spune-ti parerea despre sportivi.

rezultate de fotbal

Mesajde gagadiouf » Mar Mar 11, 2003 8:04 pm

Duminica 16.03.2003 mare meci mare de fotbal sunte-ti invitati pe stadionul OLIMPIA la meciul de fotbal dintre OLIMPIA AIUD-metalul aiud :lol:
GANSCA RARES
gagadiouf
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde arty fact » Mie Mar 12, 2003 12:13 pm

In sfarsit si-a spus cineva sportiv cuvantul. Esti sportiv, nu? Sau numai spectator?

arty fact, martie 2003
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde claudiu » Sâm Mar 15, 2003 3:55 pm

Ma intreb cat e biletul? 10000? :D :D
"The only thing that ever really frightened me during the war was the U-BOAT peril" -Sir W.Churchill
claudiu
Membru Expert
Membru Expert

Re: rezultate de fotbal

Mesajde gagadiouf » Lun Mar 17, 2003 8:48 pm

rezultate inregistrate ieri 16.03.2003 in DIVIZIA "D"

RECOLTA GALDA- MINERUL ROSIA MONTANA 1-3
OLIMPIA AIUD- METALUL AIUD 3-1
MINERUL BAIA DE ARIES- TOBIMAR MICESTI 5-1
MECANICA ALBA IULIA- HIRTIA PETRESTI 1-3
F.C. CUGIR- ENERGIA SASCIORI 4-1
CIL BLAJ- KOZARA VINT 1-2
VIFORUL IGHIU- SODA OCNA MURES 1-8
CSM SEBES - PERLA JIDVEI 2-0
GANSCA RARES
gagadiouf
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde gagadiouf » Lun Mar 17, 2003 8:54 pm

nu sunt spectator pot sa spun ca joc fotbal la echipa OLIMPIA AIUD dar as dorii sa putem sa mai vb daca te pasioneaza acest sport
GANSCA RARES
gagadiouf
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde arty fact » Mar Mar 18, 2003 2:37 pm

Sincer nu sunt o pasionata a fotbalului, insa mi-a placut faptul ca ai venit cu material ca un profesionist. Rezultate concrete. Poate daca incepi sa si comentezi cam ce s-a intamplat pe acolo, vei obtine si alte opinii, ale baietilor mai ales (intelegi, eu sunt fetitza:-)hihihi!).Dupa cum vezi sportul are nevoie de un animator si poate tu stii s-o faci mai bine (cert este ca eu nu ma pricep!).

arty fact, martie 2003
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde sabu » Mie Mar 19, 2003 2:15 am

cel mai bine ar fi sa fuzioneze olimpia cu metalu si poate asa ar exista o sansa sa promovam si noi in c ... parerea mea ... cata lume merge la fotbal in aiud ? :D stiu ca a in etapa asta care a trecut a fost record de spectatori la meciul dintre echipele aiudene - 500 ;)
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde gagadiouf » Mie Mar 19, 2003 6:10 pm

Pe viitor am sa incerc sa vin si cu ceva comentariu dar nu pot sa spun la cite meciuri sau la ce meciuri cert este ca o sa incerc ,in legatura cu fuzionarea dintre cele doua echipe sa spun sincer si mie mi-ar placea dar stii cum este in aiud unii tin cu olimpia altii cu metalul si nu stiu cum sa iti spun dar majoritatea oamenilor de afaceri nu prea isi dau silinta in privinta acestiu sport dar cum am spus mai sus si mie mi-ar placea ca olimpia si meatlul sa fuzioneze
GANSCA RARES
gagadiouf
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde gagadiouf » Mar Mar 25, 2003 8:44 pm

REZULTATE ETAPA A 17-A
METALUL AIUD - MINERUL ROSIA MONTANA 2-1 (2-0) marcatori (COSMIN LAZEA min 16 , 22 respectiv BARBUMARE 46)

TOBIMAR MICESTI - OLOMPIA AIUD 1-0 (0-0) marcator (MIHALY min 84)

HARTIA PETRESTI - MINERUL BAIA DE ARIES 2-1 (0-0) marcatori(L.MAN min 78, Cl.SIRB min 83 respectiv LUP din penalty min 86)

ENERGIA SASCIORI - MECANICA ALBA IULIA 2-0 (1-0)marcatori(BUDEA din penalty min 15 , BOGDAN min 83

KOZARA VINT - F.C. CUGIR 3-0 (2-0) marcatori (Ad.RASNITA min 11, S. MARGINEAN min 39, MEDREA min 59)

SODA OCNA MURES - C.I.L BLAJ 2-1 (1-1) marcatori (Fl MICLEA min 4,M.STANCIU din penalty min 72 respectiv SIMU min 44)

C.S.M SEBES - RECOLTA GALDA 4-1 (1-0) marcatori (CRISAN min 8 si 90+3, SINTIMBREAN min 63 . BUZILA min 78 respectiv GOANGA min 72)

PERLA JIDVEI - VIFORUL IGHIU 3-2 (2-2) marcatori (VERES min 10 , BODO min 35 , D.DODU min 49 respectiv Fl.BAL min 30 , STANCIU min 43)
GANSCA RARES
gagadiouf
Nou venit!!!
Nou venit!!!

Mesajde arty fact » Joi Mar 27, 2003 1:33 am

In numele iubitorilor de sport iti multumim pt noile rezultate aduse.
arty fact
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde trenuletz » Joi Mar 27, 2003 10:34 am

:D mie chiar nu-mi palce fotbalul dar ma bucur ca cineva se ocupa de sport
trenuletz
Membru Junior
Membru Junior

Mesajde sabu » Mar Sep 09, 2003 1:58 am

deci! :)

romania - luxemburg (4-0)
bosnia - norvegia ( 1 - 0)

dupa scorurile astea ce credetzi ? bate .ro in .dk pentru a avea sanse la baraj pentru EC ? :)
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde sabu » Vin Sep 12, 2003 4:32 am

danemarca - romania : 2 - 2 :(

football iz dead my friends ... long live za politics

din pacate am fost trasi in piept de un albitru elvetian si de ghinion ... penalty inexistent , +1 minut pe langa cele 4 de prelungire + hentz inainte de al 2lea gol al gazdelor ...

asta este ... norvegia nu va face egal cu luxemburgu si noi vom ramane acasa .. again :(

"in blat we trust!" deviza celor de la uefa se pare ...

ps : hiroshima '45 .... cernobil '86 .... windows '98 .... urs meier '03
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde sabu » Mie Iun 09, 2004 1:24 am

hai unirea tu esti iubirea hai unirea victoriie ! cam asa suna imnul celor de la fc apulum unirea alba iulia care au terminat pe un bine meritat loc 6 in diviza A ;) candidata la retorgradare la inceputul acestui sezon a devenit surpriza placuta [sau neplacuta pentru anumite echipe "mari"] a acestei editii de campionat . din pacate insa se "aude" de prin culise ideea fuzionarii cu cheahlaul piatra neamtz,echipa retrogradata => nici un om nu va merge la meciurile de la unirea in urmatorii 25 de ani daca se va inampla acest lucru .

o alta stire care tzine insa de fotbalul local : domnul primar rusu se lauda ca stadionul metalul aiud [care intre timp a promovat intr-o divizie superioara , divizia C [wow!]] va avea nocturna . de ce ? nu stim inca caci oricum meciurile din divizia D sau C se tzin dimineatza nu seara . Oricum ... da frumos pe stadion ;) Olimpia Aiud a terminat pe locul 2 . Daca continua asa baietzii anul viitor vom avea 2 echipe in "C" sau de ce nu, chiar una in "C" si alta in "B" ;) totul este posibil ... ;)
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde sabu » Mar Iul 06, 2004 5:06 pm

chiar nimanui nu-i place fotbalul pe acest forum :D oricum surpriza fotbalului mondial : grecia campioana europeana :shock: mi ciuda ca si noi puteam fi in locul lor ;) big up for romania ! :D

ps : cine mai vine la buc la meciul cu finlanda in august ? eu ma duc! :D
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde sabu » Mar Sep 07, 2004 5:20 pm

2 - 1 a fost cu finlanda cum a fost si cu macedonia ;) din nefericire n-am ajuns caci n-am avut cu cine . oricum la meciul cu olanda sau cehia nu exista NU VOI FI PREZENT . sa speram ca vom face figura faina ...
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde claudiu » Joi Sep 09, 2004 4:20 pm

La cat am transpirat cu Macedonia... nu cred ca merita sa avem pretentii fata de Cehia.
Fata de Olanda hai sa zicem dar nu fata de Cehia care mi se pare cea mai solida echipa in momentul actual din Europa.
"The only thing that ever really frightened me during the war was the U-BOAT peril" -Sir W.Churchill
claudiu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde sabu » Vin Sep 10, 2004 12:18 am

vazushi meciu cu olanda ? [pt cei ce nu shtiu olanda - cehia : 2 - 0] :D la cat s-a straduit cehia merita .. 3 goluri :D deci ... ai dreptate la faza cu cehia ... deshi eu cred ca in .ro vom face figura faina ;) am asa .. o presimtzire ;)

rushine noua insa ! am luat gol de la andorra ! :D noi si malta ... god ! :D
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Mesajde sabu » Lun Mar 13, 2006 5:17 pm

wow! :) surprize in campionatul mioritic: dinamo galati 0 3 , steaua arges 0 0, rapid vaslui 1 1 ...uuuu... ce au mai luat-o cainii
i dont like mondays
sabu
Membru Expert
Membru Expert

Înapoi la Sport